Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire visel meg egy 2 éves...

Mennyire visel meg egy 2 éves gyerkőc a korán kelés? Nagy valószínűséggel minden másnap 6-ra kell majd vinnem a bölcsibe.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát minimum ötkor fog kelni....szerintem nagyon. Főleg hosszú távon. Egy felnőttet is megvisel, nem még egy kétévest. Gondolom, nincs más választásod. Az apja, nagymama, nem vihetné később? Szegényke...
2011. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél 6-kor fogom kelteni, nagyon közel van a bölcsi. Apa viszi el, ha elbírja. Ha nem akkor marad a korán kelés.
2011. febr. 16. 21:54
 3/9 anonim válasza:

az én kislányom imádott korán kelni igaz nálunk már reggel 4kor talpon van bölcsiben meg amúgyis alszik délig ki fogja bírni :)

engem jobban megviselt a 4órai felkelés :)

2011. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nagyon. Az én ikreim 5 évesek, imádnak aludni, bölcsibe nem is vittem őket, most magánoviba járnak, oda meg ráérünk menni velük ha felkelnek. Ebéd után szunyókálnak egy kicsit, utána hozzuk is haza őket.
2011. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem az aggodalmadat! Én is voltam így : ( meg májustól leszek is...

Az a lényeg,hogy minden este időben ágyban legyen.Nekem a nagyobb lányom simán felkellt,pedig nagyon szeret aludni!!!

És nálunk a bölcsiben megnyugtattak hogy még ha nagyon fári akkor amíg a többi gyerkőc nem jön alhat!aztán ebéd után úgy is alszanak.De van ismerősöm is,akinek sajnos még az oviba is korán kell vinnie(már bölcsibe is korán vitte) és a kislány beállt rá!Fel a fejjel!Tudom,hogy nagyon rossz,de a muszály nagy úr! Értük tesszük!

2011. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy mindenki a gyerekéért tesz mindent. Ki így, ki úgy, lehetőségektől függően. A lényeg mindenkinél a gyerek.
2011. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az utcában az egyik anyuka még alvás közben viszi a kicsit a bölcsibe. Valahogy félálomban felöltözteti, de látom, mikor tolja a babakocsiban, hogy alszik a kisfiú. Esetleg ha nem megy, így megpróbálhatod Te is.
2011. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, régen a legtöbb gyrek korán kelt és túlélték/tük.

anyukám ahugaimmal 6- kor indult itthonról az oviba.

Én fél7-re fogom vinna bölcsibe, mert f8-rs kell majd járnom dolgozni, egy pozitívum, hogy van kocsink.

Akkor lesz kicsi 2,5 éves.



A fiammal végigcsináltam bölcsit/ovit, szinte minig az elsők között értünk be az oviba.


Csak manapság vann ennyire elkényelmesedve a világ, de azért ma sem mindenki teheti meg, hogy 9-10-re vigye gyereket, vagy n járjon bölcsibe.

2011. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem viseli meg. Mi fél éve kelünk reggel 6-kor és megyünk. Simán felébred, néha magától is. Mi egy bögre teával kezdjük a napot, szerintem jó, ha valami szertartáshoz kapcsolódik az ébredés. Hétvégén is felébred fél 7-7 körül, de hozzáteszem, hogy már 8-kor alvás van. Úgyhogy ne aggódj, ők még könnyebben hozzá szoknak, mint mi. :)
2011. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!