Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a sok kisgyerek akit...

Ez a sok kisgyerek akit bántalmaznak (egyre többet hallani a hírekben) nem marad vissza a fejlődésben? Szóval a sokk hatására nem úgy fejlődik ahogy kellene, se beszéd, se értelmileg.

Figyelt kérdés
Vagy mi lesz szegénykékkel? új, jó helyre kerülnek és mintha mi sem történt volna boldog gyerekkoruk lesz?
2011. febr. 18. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát elfelejteni nem lehet.


Velem állati sokat üvöltött az anyám mert nem volt más eszköze úgyhogy zajártalmat kaptam ha bemegyek egy zajosabb helyre berezonál a fülem és 3 perc után megfájdul a fejem.


Ettől még jó gyerekkorom volt talán ha vertek volna rosszabb lett volna.


Egy pszichológus lehet jobban ért ehhez. Elfelejteni nem könnyü és nagyon könnyen el tudom képzelni hogy kihat később is én pl. utálom a kiabálást meg az olaszos családmodellt lehet köze van hozzá hogy szingli pasihoz mentem aki alapból csendes típus.

2011. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de emlékszel rá,hogy kiabált?az egy-két éves gyerekek se felejtenek?mert jobb lenne nekik.
2011. febr. 18. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ: meddig bántalmazták, hogyan történt, mennyi idős volt a gyerek, ki bántalmazta, stb,stb. A gyámügy meg a gyermekvédelmisek eldöntik hova kerüljön. Intézetben sok jó nem vár rá, de ha szerető rokonhoz kerül talán rendbe jöhet az élete. De nem fog felejteni.
2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész korán is de nem feleslegesen csak tehetetlenség miatt mert nem volt eszköze verni nem akart.
2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!