Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy alszotok a gyereketekkel?...

Hogy alszotok a gyereketekkel? Egy szobában, vagy külön?

Figyelt kérdés

Ha együtt, mikor akartok külön kerülni tőle? Hogy csináljátok, hogy ez ne legyen gond?

Akik egy ágyban alszanak, hogy és mikor szoktatják/szoktatták le róla a gyereket?


2011. febr. 23. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2.5 ÉVES koráig együtt aztán a kiságy helyett kapott szép ágyikót és attól fogva külön. Néha átjött éjszaka visszavittem , betakargattam mondtam majd reggel átjöhet . Azóta nem aludt velünk.
2011. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


6 hónapos koráig a kiságyában aludt egyedül, mi fent a félemeleten. azután jött a rémálom fogzós korszak, akkor tettem mellénk. most 2 éves múlt és vasárnap "költözött" külön :) most lett kész a saját kis birodalma egy galériás ággyal és a jelek szerint nagyon tetszik Neki, mert gond nélkül alszik azóta egyedül ott!! :)


Ági

2011. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egy szobában alszunk. Nyáron költözni szeretnénk, akkor kap egy külön szobát. De ha nem jön össze a költözés, akkor nyáron ő marad a kis szobában, mi meg költözünk a nappaliba.Most 2 éves.
2011. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elejen mindkettovel egy szobaban, kb 6 honapos korig, de kisagyban, majd kulon szobaban. Amugy egybenyilo a ket szoba, igy mindig hallom, ha valami van. Igy nyugodtan aludtam mindig.
2011. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóval teljesen egyformán csináltuk mi is. Az elején kényelmes volt, hogy közel volt a baba, de amikor már észrevehetett minket, és éjjel már nem is evett, kiköltöztünk. Jó nekik az önálló alvás.
2011. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy szobában de külön ágyban aludtunk 15 hónapos koráig. Akkor kapta meg a saját szobáját, azóta ott alszik.

Köztünk nem tud (pedig én próbáltam néha), csak csapkod, forgolódik, lemászik, amint az ágyába teszem alszik.

2011. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig egy szobában, egy ágyban aludtam vele. Aztán átszoktattuk a szobájába, azóta ott alszik. Viszont pár napja (25 hónapos), már többször mentem be este arra a hálószobába, hogy ott szuszogott a helyemen, holott a szobájába lett lefektetve. :oD
2011. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!