Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pavor, más néven éjszakai...

Pavor, más néven éjszakai felriadással küzdünk, elmúlik ez valamikor?

Figyelt kérdés
7 éves a lányom és 2 éve van ez vele. Néha vannak benne fél év szünetek is. Ilyenkor már azt hiszem, hogy a múlté, de mégse. Mikor lesz ennek vége?
2009. febr. 16. 13:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nálunk nappal semmi gond sincs és éjszaka is csak ritkán, sőt egyre ritkábban. Az én lányom is beszél mindenfélé, majd elalszik. Ha gond van a kisfiaddal az elég szembetűnőnek kell lenni, észre fogod venni.Azért tedd fel szerintem a kérdésed. Én is kíváncsi vagyok ,mit fognak rá írni.
2009. febr. 17. 13:27
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
mivel írtad, hogy időnként magától is elmúlik, simán lehet, hogy ezt tudod be homeopátiás hatásnak. a hasfájás is elmúlik magától.
2009. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miért vagy ennyire a homeopátia ellen? Nekem annyi mindenben bevált. Van valami konkrét dolog ami miatt ennyire nem hiszel benne? Szerintem biztos jobb mint a sok gyógyszer. A 7 éves lányom szinte gyógyszerek nélkül nőtt fel.
2009. febr. 18. 08:34
 14/22 anonim ***** válasza:

A 9 éves anyukája vagyok.

Nálunk is használt a homeópátia fogínygyulladásnál.


Nappal semmi baj nincs a lányommal.

Ami nagyon bánt az az ,h soha nem engedhettem el a táborba,sem az erdei iskolába.

Biztonsági zár van az ablakokon,h nehogy felkeljen és kimásszon.Legtöbbször vele alszik valaki a családból.

2009. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia! Látom,hogy nagyon régi a kérdés,de hátha utólérlek : )

Nálunk is hasonló a probléma,és csak érdeklődnék,hogy hogy vagytok? Megoldódott e már és ha igen hogyan?

Kérdést is tettem fel,de szinte senki nem válaszól...

Csak én vagyok így?

2011. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Mikor már a férjemmel azt gondolnánk, hogy elfelejthetjük a dolgot, megint megébred a kislányunk, csak most már képben vagyunk és igen hamar le tudjuk csillapítani. Amúgy már az elmúlt 1 évben, szerintem összesen ha 4-szer volt neki ilyen és mindig meg volt az oka, hogy miért. Viszont kezdünk rájönni összefüggésekre. Tuti biztos vagyok benne, hogy ez egyfokú idegrendszeri gyengeség, kora szülött volt és még ehhez jön plusszba, hogy én egy kissé szorongós tipus vagyok, amit annyira megérezhet, hogy ő maga is szorongová vált. Na most ehhez jönnek még fizikai problémák is, itt arra gondolok, hogy tavaly év elején kivették az orrmanduláját, mert sokszor volt bedugulva az orra. Azóta mondanám, hogy helyre álltak nálunk a dolgok. Most náthás volt és éjszaka bizony volt üvöltés, mert arra ébredt, hogy fuldoklik álmában. Ez már elég volt a "rohamhoz". Vagy pl. egyik este sokáig fent maradt és amikor kapcsolgattuk a tv-t, az egyik csatornán pont egy horror filmből látott egyetlen másodpercet, de az tényleg szörnyű volt. Megis ijedt. A férjemmel összenéztünk, ami azt jelentette, hogy mindketten egyre gondolunk, éjjel ebből tuti ébredés lesz. És úgy is volt. Tehát szerintem mindig meg van asz oka ha jól odafigyelünk, egész jól el lehet kerülni. Nálatok miért van. leírnád röviden?

2011. jan. 23. 15:33
 17/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nagyon remélem, hogy benéztek még ide a közeljövőben! Nekünk is ez van, 3 éves a fiam. Nagyon kétségbe vagyok esve, az orvosok semmit nem segítettek eddig, csak a szokásos "majd kinövi", az interneten tudakozódom, hogy legalább tudja, mi ez és mit kell csinálni. Olvastam, hogy elalvás után 1 órával teljesen fel kell ébreszteni, kicsit kimenni a szobából, majd visszaaltatni és ha ezt 1 hétig csinálod, akár teljesen el is múlhat a pavor. Többtől azt hallottam, hogy az orrmandula műtét után teljesen megszűnt, soha többet nem volt, te viszont azt írod, hogy csak jelentősen mérséklődött, de pszichés dolgokra még mindig előjön? Olyan jó lenne egy "virtuális klub", ahol tudnánk tapasztalatokat cserélni és segíteni egymásnak. Kérlek jelentkezzetek, hogy vagytok és nektek mi vált be, nagyon el vagyunk keseredve a férjemmel!
2011. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, korrigálnék. Természetesen én tudjaM, mit kell csiálni, csak lemaradt az M, valamint, hogy úgy értettem, hogy elalvás után 1 órával felkelteni és vele együtt kimenni a szobából, hogy biztos legyél benne, hogy felébredt, majd úgy visszaaltatni. Ez nem tudom, miért jó, de olvastam. Még nem próbáltam, mert örülök, ha elalszik, nemhogy még fel is keltsem, egyenlőre gyűjtöm a tapasztalatokat. Írjatok és hozzunk létre egy csoportot mondjuk a fb-on, ott tudunk tapasztalatokat cserélni és csak a csoport tagjai láthatják a beszélgetést.
2011. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szívesen forumozok veletek, de nem tudom mi az az fb-on. Nekem is pont tegnap este ébredt meg megint a lányom. Már nagyon kezd tele lenni a törpöm, pedig már 9 éves elmúlt. Vajon mikor növi ki, 100 évesen?

Akkor várom a válaszod és randizhatunk!

2011. márc. 11. 17:00
 20/22 anonim ***** válasza:
Írj nekem privát emailt (mert én nem tudok neked, nincs kinn a neved) és megkereslek!
2011. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!