Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van mas is akinek 2 eves...

Van mas is akinek 2 eves gyereke keson kel reggel es keson fekszik este?

Figyelt kérdés

a lanyom 2 eves es 3 hos. reggel 10 korul kel, delutan 3 utan alszik (1-2-3 orat, de van mikor nem alszik) es este 11,30-12kor fekszik.

Igaz a mi programunk utan van alakulva, mert apa keson er haza es csak igy lehetnek egyutt.


Ez a program igy karos a gyerek egeszsegere nezve?


2011. febr. 27. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 21 hónapos.

11 és hajnal 1 közt szokott elaludni.Ez változó.Még most sem alszik.Reggel 8-9 körül kel.

Napközben 2-3 órát szokott aludni,de olyan is van,hogy egyáltalán nem alszik.

Eddig 4 szer csinálta meg azt,hogy este 8-ra kiütötte magát teljesen nagyon elaludt.És mind a 4 alkalommal felkelt hajnal 1 órakor pontban és egész este ébren volt reggel 5-ig vagy 6 ig.

Nagyon ritka,hogy 10 órakor elalszik éjszaka mondjuk havi szintem kétszer,de akkor reggel 6:30 kor már kukorékol.

fogalmam sincs mi lesz ha elkezdjük a bölcsit.

Nem tudom,hogy lehet-e benne valami de én se aludtam soha normálisan.Anyukám mondta,hogy neki nagyon nehéz dolga volt velem meg nővéremmel mert mind a ketten éjjeli baglyok voltunk.Csak akkor aludtam el este 9-10 körül ha beteg voltam. És férjem is éjszaki bagoly.12 éve vagyunk együtt de eddig még nem nagyon láttam őt 11 óra előtt lefeküdni aludni.Átlagban hajnal 2 és 3 közt fekszik le.

És reggel 7-8 ra jár dolgozni.

2011. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Örülök ha ilyent olvasok.Azt hittem csak nálunk van ez így.Nem is mertem beszélni erről senkivel,mert mindig engem hibáztattak,hogy nem vagyok következetes,és nem alakítottam ki egy programot neki." és fél éves koráig,5-6szor ébredt éjszakánként.Mostanában átalussza az éjszakát,így nem merek változtatni az elalvási időponton egyelőre.
2011. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

kedves kérdező, elnézést ha offnak tartod. mi éppen az ellenpélda vagyunk. korán kelünk (5 - fél 6), korán ebédelünk (11), alvás 1 -2 ig. és 8 -kor alszanak mindketten.

szerintem sem egészségtelen, esetleg a bölcsinél, ovinál lehet gond, mert ott más a ritmus.

de szerintem a babádra nem káros. apa hiánya károsabb lenne.

2011. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek az oszinte valaszokat.

Ezek szerint nem csak mi vagyunk vilag lustai. En sem kelek hamarabb mint a gyerek, sot o felkel pakolaszik en meg fekszem egy kicsit, amig hagy...

Es nem csak mi vagyunk ejjeli baglyok. Hurraaaa.

Elunk a manak, majd maskepp lesz a bolcsikor, meg ovodakor.


Egesszeget mindenkinek es szep almokat!

2011. márc. 2. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!