Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7-hónapos babám még nem...

7-hónapos babám még nem fordul hasról hátra és hátról hasra még egyedül nem ül ez nagy probléma?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem forog? Vagy megcsinálta már, és csak lusti, azért nem csinálja újra?

7 hónaposan már nem ártana, ha elkezdte volna a forgást, az nem baj, ha még nem ül fel magától, de legalább a fordulást csinálhatná. Ha megtámasztod akkor tud stabilan ülni, vagy nyeklik-nyaklik?

Doki mit mond? Én azért megmutatnám neki. Biztos nincs baj, de legjobb, ha ezt szakember mondja meg.

2010. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oldalra egy kicsit fordul de hasra nem ha ültetem picit elül de hamar eldől?
2010. márc. 12. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A nővérem lánya is 7 hónapos,és még ő sem ül egyedül,és csak hátról hasra fordul nagy nehezen,vissza már nem .Neki azt mondta a doki,hogy csak lusta kicsit.Szerintem ne aggódj,de a házidokit megkérdezheted,úgy megnyugszol.
2010. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!