Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a 2 éves...

Normális, hogy a 2 éves kisfiam még mindig nem alussza át az éjszakát? Vigyem pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Mocorog,forgolódik,dobálja magát,nyöszörög.Álmában beszél,nevet stb.Független attól,hogy milyen napja van!
2011. márc. 1. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ekkor "dolgozza" fel a napi élményeit.
2011. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sőt,lehet lesz ez rosszabb is,hiszen el kezd álmodni,és még nem tudja feldolgozni amiket álmodik,igy sokat felsír,esetleg fel is kel,az én fiam éjjel ki akart menni a cicákkal játszani,megjegyzem előtte 1 héttel döglött meg a kedvenc cicája,gondolom vele álmodott,igy felébredt is ki akart menni.
2011. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

November múlt két éves a kisfiam, kb. 14 hónapos kora óta, mióta gyerekheverője van, minden éjjel éjfél-3 közt ébred, és menetrendszerűen érkezik az alvós motyójával (kispárna, paplan, cumi, kulacs) közénk. Ilyenkor iszik is, és még kb. 2* iszik reggelig. A 270 ml-es kulacs reggelre üres. Szerintem nem kóros. Az apja 28 éves és a mai napig minden éjjel megiszik kb. fél liter vizet. Ez van, tini korában majd nem velünk fog aludni, addig meg örülhetek, hogy legalább még éjjel hozzám bújik, mert nappal pörög ezerrel.

Olyan is van, hogy álmában nyöszörög, néha dumál, felül, aztán eldől a másik irányba, ilyenkor nincs is magánál. Szerintem nem kóros, ilyenkor éli át az eseményeket újra. Ma reggel pl. közölte, hogy azt álmodta, hgoy messzi mamához ment autóval (múlt hétvégén aludt ott nélkülünk először és nagyon élvezte)

2011. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én mindenesetre már kivagyok a nemalvástól de igyekszem!

2011. márc. 2. 11:35
 5/5 anonim válasza:
Sztem. normális...én sem aludtám át 2 éves koromban az éjszakát:D
2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!