Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koruktól tudják a...

Mennyi idős koruktól tudják a gyerekek megkülönböztetni a néniket és bácsikat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam kb 20 hónaposan már úgy mondta,hogy bácsi,néni.Mostmár 23 hónapos,és jó ideje magát kisfiúnak mondja,a barátnőjét meg kislánynak.
2011. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon változó. A fiam 17 hónapos kora óta tudja melyik a bácsi és melyik a néni, nem is tévesztette el azóta sosem.
2011. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányom tudja mi a néni és a bácsi

19 hónaposan a szőrös képű bácsi volt a nem szőrös néni :)


Úgyhogy simán lenénizte a borotváltakat :D Megjegyzem apukája és nagypapája (egy van csak) szakállas, plusz a főnököm is, sőt a télapó is


Most már 21 hónapos lesz lassan sikerül neki elmagyaráznom, hogy nem minden bácsi szőrös :) legalábbis a képén.


Azt viszont már rég tudja, hogy kislány és puncija van :D

2011. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 20 hónapos volt mikor már különbséget tett, egyedül még az unokatesó hosszú hajú barátja okoz neki gondot(szerintem lánynak nézi).
2011. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi borostás vagy szakállas, arra csak nem mondja, hogy néni...
2011. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!