Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szabad e eröltetni egy gyerekn...

Szabad e eröltetni egy gyereknél hogy magától ismegtanuljon menni?

Figyelt kérdés
van egy 14 hónapos kislányom felülni feltud már magától amiota kiskorától kezdve ültettük mászni pedig semmi féle képen nem akar pedig négykézlábra is helyezkedik elöre hátra hintázik de nem akar elindulni az ágyon viszont feláll amikor belém kapaszkodik a földön meg nem akarja a járást is csak akkor csinálja ha a hóna alatt fogom.Tudna valaki tanácsot adni?
2011. márc. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Ha megérik rá az idegrendszere elindul!!!
2011. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: gyógypedagógus vagyok!
2011. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem szabad erőltetni.Gondozástan tanárnőm mindig azt mondja, hogy " a babák nem olvassák a könyveket, ők nem tudják mennyi idősen mit kell csinálni" tehát ha ő ne most indul el akkor sincs elkésve vele :) majd ha ő is készen áll rá akkor indul el..:)
2011. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám orvosnak, mert furcsa, hogy 14 hónaposan semmilyen helyváltoztató mozgást nem végez. Vagy esetleg kúszik?
2011. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd el mozgásfejlesztésre, és ne magad próbálkozz, pláne ne eröltesd!!


Senkinek nem tünt fel hogy azt írta a kérdező hogy kiskorától kezdve ültették?? Ez sem jó, mint ahogy az sem, hogy 14 hónaposan mászni sem akar, nem is értem hova eröltetné még a kedves kérdező az egyedül járást...


Védőnő, gyerekorvos nem tanácsolt semmit erre?? Meglepődnék azért...

2011. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kellett ültetni???
2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!