Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Skizofrén a gyerekem?

Skizofrén a gyerekem?

Figyelt kérdés

Ha dührohamot kap a 3 évesem, akkor nem is ő az. Nem tudom elhinni, hogy ő az. Rekedtre sikítja magát, majdnem megfullad, nem tudja abbahagyni, bármit csinálok. Komolyan félek ilyenkor, hogy mi lesz a vége a rohamnak, elfutok hazulról, koraszülök, fogom a nagykést és benne leszünk a híradóban, vagy görcsöt kap a gyerek és ennyi volt...

Ő a világ legaranyosabb pici gyereke, értelmes, kedves, együttérző, élénk, jókedvű, az ilyen rohamkor pedig egy vadállat, egy diliház jut róla eszembe, vörös fej, artikulátlan hangok, érthetetlen ordítás, toporzékolás, csapkodás, dobálás, földön fetrengés, KÁOSZ.


2011. márc. 7. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem kár, h tettél fel kérdést. egy személy miatt (aki bunkó választ ad), ne futamodj meg.

én írtam azt a választ ahol cikk olvasásra hívtam fel a figyelmed. ez egy ilyen korszak, amit a gyerek ért legkevésbé. Nem érti mit miért tesz. sajnos néha mi sem tudjuk miért vagyunk olyanok amilyenek, miért bántunk meg valakit aki fontos számunkra, mégis megtesszük, és ezzel nekünk és annak a személynek is fájdalmat okozunk. ez velem is megtörtént minap. egy gyerekkel pedig még inkább. a serdülőkor viszi majd a pálmát. :)

2011. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul én mindenképpen felkeresnék egy szakembert,te látod nap,mint nap és megfogalmazódott benned,hogy esetleg kóros ez a túlzott indulatkitörés,legfeljebb megnyugtatnak és tanácsot adnak.
2011. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj én is bírom ezeket a válaszokat meg világmegváltó cikkeket!

Én úgy gondolom, hogy nem skizofrén a gyereked, csak nagyon durván éli meg a dackorszakot. Jól csinálod a dolgokat, és még így is lehet, hogy tök hasztalannak tűnik az egész. Nálunk három hónapig ment a kemény hiszti, aztán egyszer csak elvágták a dolgot. Nem mondom, hogy azóta egyáltalán nincs, de sokkal jobb.

Addig én is azt hittem, hogy tök értelmetlen a következetességem, és hogy idegösszeomlást fogok kapni, aztán lehet, hogy mégis volt értelme, legalábbis ezzel biztatom magam. Remélem nálatok is így lesz!

2011. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!