Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes a...

Hány éves kortól érdemes a gyereket cirkuszba vinni?

Figyelt kérdés
(kérdezi egy 2.5 éves kislány anyukája)
2008. febr. 4. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem még nincs babám, csak sok rokon gyerek. szerintem ilyen idős korban már el lehet vinni, és elvinném ha lenne. De lehet, hogy az Állatkert jobban tetszene nekei, nem? :-))))))))
2008. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az állatkert tetszik neki, oda sokat járunk.
2008. febr. 4. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy az egyes előadás milyen hosszú, mert a kersztfiam ugyan már 6,5 éves, de a Mamájáék elvitték a fővárosi Nagycirkuszba egy 3!!!! órás előadásra. Ő jól bírta, csak nagyon elfáradt tőle.

Szerintem először vidd el a lányodat mondjuk kb 1 órás bábelőadásra és ha leköti, akkor talán a a cirkusz is tetszeni fog neki. Bár nem tudom, hogy milyen hosszú egy előadás, de a neten mintha le is írnák, nem tudom.

Én is gondolkodtam már rajta, hogy a gyerekekkel el kellene menni cirkuszba, csakhát nekem egy 4,5 éves fiam és egy 3 éves lánykám van. A fiam már bizti végig csücsülné az előadást, de a lányomban nem vagyok biztos. Ha pedig egyedül megyünk, akkor nem akarom, hogy kijöjjünk, mert nem bírnak magukkal.

Hamarosan azért már mi is megpróbáljuk. Sok sikert hozzá!

2008. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet próbálni. Az én lányom is ennyi idős és mi a lovasszínházba mentünk (mert a keresztlányom nagyon szereti a lovakat,ő már 6,5éves). A lányom nem egy nyugis típus,2percig nem marad egy helyen,így egy kicsit aggódtam,de csak annyi történt,hogy nem mindig ült a széken,hanem ha zene volt táncolt,ha épp uncsi rész volt az ölembe(vagy a mamáéba) ült.
2008. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!