Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról az anyukár...

Mit gondoltok arról az anyukáról, aki 4 éves gyerekét pépes étellel eteti?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
lusta,nem törődöm
2011. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Én viszont anélkül,hogy nincsenek további ismereteim az esetről,nem kiáltanám ki lustának és nemtörődömnek.


Lehet a gyermekkel probléma egészségügyi,mentális stb. ami miatt nem sikerült őt rászoktatni a szilárd ételekre.

2011. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Sok jelzőt mondhatnék rá,de a lusta szerintem sem helytálló,mert ugye az egy plusz cselekvés hogy pépesitse az ételt.
2011. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

attól függ,hogy ezt miért tesz?ha nem ismeri az ember a hátteret,ne itélkezzen

az én fiam 20 hónapos koráig csak pépesen ette a főtt kaját,akármit csináltam.bár az nem négy év,de így is elég elkeserítő volt,hogy úgy néztek rám,mint egy ufóra

2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fura. Az en lanyom 1 eves kora ota nem eszik pepes etelt. Baratnome 3 es meg turmixol. Mert amugy nem enne meg a gyerek.
2011. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem ítélkezem. Írsz róla bővebben, hogy miért teszi ezt? Ha tudod egyáltalán...
2011. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy biztos rossz evő a gyereke és így próbál belé zöldséget, húst juttatni. Nyilván nem hobbiból turmixolgat.
2011. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, ebben lehet valami. Mert én is turmixolom a gyümölcsöket a joghurtba, meg a sütőtököt is megcsinálom ivólének, a húst is felaprítom-mert ezeket nem fogadják el másképp. Illetve ha mégis olyan a kedvük, akkor nem pepecselek vele.
2011. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, rossz evő a gyerek. Ez azért azt hiszem a szülőn is múlik. Mert pl. a kakaós csigát megeszi. Állítólag az ebédje egy kis levesből és valami péksüteményből áll.
2011. nov. 2. 10:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örül a szerencsétlen szülő, hogy valamit megeszik a gyerek. Amíg nem tapasztalod a saját bőrödön, addig ne ítéld el! Még mindig nem válaszoltál azonban arra a kérdésemre, hogy mindezt honnan tudod?
2011. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!