Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap húzza vissza a doki a...

Holnap húzza vissza a doki a kisfiam fütyijét és már előre félek. Úgy sajnálom de már 2 éves és itt az ideje. Ti, hogy vészeltétek túl?

Figyelt kérdés

Nemrég gyerekorvost váltottunk, az előző 3 éves koráig hozzá sem akart nyúlni.A mostani meg leis cseszett,hogy 10 hónapos korban megkellett volna csinálni mert:

1. már nehéz lefogni és megcsinálni

2. ha ezentúl meglátja félni fog tőle

3. nehéz lesz visszahúznom neki mert van erő benne.

Most ki érti ezeket a dolgokat?Mindenki mást mond.

Valami gombszondát emlegetett azt hiszem.


2011. márc. 10. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát én 2 éves koráig jóformán nem is nyúltam hozzá.Időnként meglestem neki, meg sem lehetett jóformán mozdítani.A doki is azt mondta hagyjam.

A 2 éves státuszon fel írta neki a cutivate krémet, azzal kellet kenegetni naponta naponta 2x-3x.Azt mondta a doki, ha egy hét alatt nem jön rendbe, akkor feltépi.

3 napig kentem neki, ez idő alatt elvált a bőr magától.

Már eltelt fél év és nem tapadt vissza.


Én azt tanácsolom kérdezz rá a krémezésre.

2011. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Elmentem a gyógyszerész ismerősömhöz és kértem tőle cutivate krémet.Remélem használni fog.
2011. márc. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!