Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adhatnék még neki? 1,5...

Mit adhatnék még neki? 1,5 hete náthás kisfiam,3 napja abbahagytam az orrszívást is, de nyilván kezdhetem újra. Az orrcseppet is csak 10 napig lehet használni (az is nemsoká lejár). Köhög is, (majd meg fullad) szakad neki felfele. Bölcsibe járhat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup, Rinathiol köptető, Calcimusc, hársfatea?
2011. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napközbenre Ambroxol-Q köptető, estére lándzsás útifű szirup, vagy Stodal szirup (köhögés ellen). Hársfa és kakukkfű tea tényleg nagyon jó. Nem írtad, hogy mennyi idős, de ha már másfél elmúlt, akkor adhatsz neki kiskanálnyi mézet is napjában többször, csak utána ne egyen, ne igyon fél óráig. Bevonatot képez a torkon, és szépen öli a bacikat.

És Stérimar orrspray.

2011. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Sinupret csepp vált be. És esténként Tantum Verde-vel fújtam be a torkát lefekvés előtt.
2011. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!