Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha idén szeptemberben szeretné...

Ha idén szeptemberben szeretném hogy menjen a gyerek oviba, mikor kell beiratni?

Figyelt kérdés

Most tölti szept 29én a 3at a kisfiam,és be szeretném iratni,mert úgy tudom év közben nem veszik be csak ha mákunk van és valaki pont akkor megy el és épp van hely.

Általában mikor van beiratás?

Viszont ha most beiratom szeptembertől az gond ha csak jövőre viszem március felé beszoktatásra?

Jövő májusban megyek vissza dolgozni akkor lesz a kisebbik 2 éves,addíg nem szeretném a kislányt bölcsibe adni,és a kisfiam nem szeretném hogy minden betegséget hazahozzon amíg nem muszáj.

Tudom mástól venném el addíg a helyet,már ha egyáltalán lehet ilyet nem tudom megtehetem e,vagy mint a suliba ugyanúgy igazolás kell.

Tudnátok segíteni.

Ja és kisfiam nem is tudom mehet e szeptembertől mert úgy tudom a betöltött 3 évesek mehetnek viszont ő pont jövő szept 29én tölti.


2011. márc. 16. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj az adott ovi vezetőjével.

Tudtommal most májusban kéne beíratnod, aha úgy szeretnéd vinni, ahogy leírtad.

2011. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptemberben lesz 3 éves és a körzeti ovinkban jövő héten lesz a beiratkozás. Ha most nem íratom be csak jövő ilyenkor tudom legközelebb és akkor csak jövő szeptembertől kezdhet. Szerintem írassátok be az idén és beszéld meg a vezetőóvónővel mikor kezdene. Mondjuk sajna ha túljelentkezés van akkor nem biztos, hogy felveszik ha otthon vagy. Legalább is felénk így van, még munkáltatói igazolást is kell vinni.
2011. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam okt 24-én fogja tölteni a 3-mat, multhéten beirattam a körzeti oviba, jeleztem, hogy csak 2012 tavasszal fogjuk megkezdeni a beszoktatást. Semmit nem mondtak, csak jelezték a megjegyzésben, tehát ez nem volt kizáró ok. Még örültek is, hogy addig eggyel kevesebb kisgyerekre kell vigyázni...:)
2011. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat.

Akkor lehet bejön az elképzelésem,és nincsen túljelentkezés.

Már csak az lehet gond hogy májusig a kicsivel itthon vagyok,és addíg lehet azért nem veszik be.

Na de holnap tán fel is hívom,és érdeklődök e téren.

Köszönöm!

2011. márc. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!