Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó alvó gyerekből hirtelen...

Jó alvó gyerekből hirtelen rossz alvó lett! Mitől lehet és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kislányom két éves múlt januárban. Eddig nagyon jó alvó volt, magától aludt el és reggel 9-ig fel sem ébredt. A délutáni alvásokra sem volt panaszom, 1 órától kb. 4-ig aludt. A rácsos ágy helyett már gyerekágyban aludt. Már már azon izgultam, hogy nagyon sokat alszik, mikor egyik napról másikra megváltozott. Az ebéd utáni alvások elamaradtak, hiába próbáltam bármit (ott maradtam vele, mesét olvastam, mellé feküdtem, teáztattam) felkelt és fáradt szemekkel mosolygott rám. Reggel meg már 6-7 órakkor felkel és hiába ásítozik nagyokat nem alszik vissza. Már a rácsos kiságyat is visszahoztam és abban próbálom altatni, de nem sok sikerrel. Lehet, hogy a foga miatt van? Ha igen és vége lesz a fogzásnak vissza fog állni?
2011. márc. 17. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyanolyan idős, mint a lányod. Mindig is rossz alvó volt. (8-kor szépen elaludt egyedül, de sokat kelt, és reggel 5-kor végleg felkelt.), de most még rosszabb lett hirtelen.

Nem akar egyedül elaludni, altatni kell, utána ugyanúgy ébred többször, és 4-kor végleg.

Totál kivagyunk. :(

2011. márc. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!