Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Birka türelmem van (volt), de...

Birka türelmem van (volt), de úgy veszem észre, hogy egyre többször fordul elő velem, hogy hangsoan rászólok, rákiabálok a gyerekemre. Rossz anya lettem?

Figyelt kérdés
Bérházban lakunk, és elkerülhetetlen hogy a hangok áthallatszodjanak. Nagy valószínűséggel hogy ezt a szomszédok végig hallják és abban a hitben vagyok, hogy úgy gondolnak rám, hogy egy rossz anya vagyok. Mit tegyek? Vagy már tényleg nincs türelmem a gyerekhez?
2008. febr. 6. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, hogy jó anya vagy, mert bizti, hogy az vagy!

Azért mert néha kiabálsz és a szomszédok is hallják, kit érdekel?

Majd egy kicsit nő a gyerkőcöd és nem is leszel kiabálós. Meglátod, én is így voltam vele. A más véleményével meg ne törödj!

Azért, ha már téged is zavar a dolog,akkor

-számolj 10ig, mire megint kiabálni kezdesz;

-menj be egy másik helyisébe, ahol nincs ott a lurkó és kiabálj egy nagyot;

--mond meg a gyerkőcödnek, hogy ne csinálja ezt, mert akkor neked nemsokára jön a kiabálás, márpedig te ezt nem szeretnéd.

Nálunk mégis az vált be, ha valmi miatt már megint hatalmas nagy marhaságot csinálnak: Háromig számolok, utána vagy addigra ezt és ezt légyszi tegyétek meg: 1, 2, és csodák csodája a 3-at már ki sem kell mondanom!

Ha mégis eljutunk a 3-ig, akkor utána bünti jön: be kell állni a sarokba 2 percre!

A lényeg, hogy próbálj meg nyugodt lenni és még csak véletlenül se mutasd ki, hogy haragos és mérges vagy!

2008. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!