Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindennap rossz a közérzetem...

Mindennap rossz a közérzetem és gyakran ideges vagyok és sírok. Mondjuk meg is van rá az okom, na de mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Voltam pszichiáternél és pszichológusnál az egyik elkezdte a kezelésem, de kórházbakerült azóta nincsen és más van helyette elmentem hozzá az meg nem is beszélgetett velem csak megállípította, hogy semmi bajom és, hogy ne járjak..

De nem is akarok, de mit csinájak, hogy javuljon mégha a tényezők megsem szűnnek ennek ellenére mit tudnék tenni?

Légyszi segítsetek :( (ha ennek van jelentősége 15 éves vagyok)


2008. nov. 20. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megszüntetni az okot, ami miatt ilyen helyzetben vagy. Zárd ki az életedből, ne vegyél róla tudomást. Ne gondolj arra, ami volt, csak arra, hogy mi lesz, de csak szép és jó dolgokra! Akármilyen nehéz, próbáld pozitívan nézni a dolgokat. Sokat segíthet.
2008. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez valóban hatásos lenne, de nem tudok nem godnolni rá, mert ezek vannak és lesznek...Úgyhogy kénytelen vagyok ilyen problémákkal együttélni, de amúgy igazad van és köszönöm :) De nem tudom megcsinálni :S
2008. nov. 21. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:
MIlyen jellegűek a problémáid? Írd ki magadból. Így névtelenül, ez is hozzásegít a gyógyuláshoz.
2008. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyvonalkban: Családi, Iskola, Önbizalom, Önértékelés... meg még kisebb nagyobb dolgok..

De leínri feleslege slenne, mert ahhoz ismernikén engem, meg az előzményeket, hogy megértse bárki is

2008. nov. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!