Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam elkapott egy...

2,5 éves kisfiam elkapott egy szájfertőzést. A dokinéni azt mondja kb 10 nap alatt elmúlik. Amit viszont észrevettem, hogy ömlik az ínyéből a vér. Most elküldtek laborra vele. Normális, hogy enniyre vérzik 4 nap után is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mesélj kicsit részletesebben!

Az én kisfiamnak is volt már aftás szájgyulladása,magas lázzal ,enni sem tudott szegénykém,nagyon szenvedett,a végén úgy gyógyult,hogy levált egy réteg az aftáról és egy hámhiányos vérzékeny rész maradt,ez van nálatok is?

2011. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő sem eszik 3 napja. Magas láza volt. Úgy kezdődött, hogy elkapott egy durva hasmenéses betegséget, hol magas láza volt, majd pár napig nem és aztán megint láz. Ömlött a pelenkából a vizes széklet. Aztán a kicsi tesójának lett egy szájfertőzése, passz h mitől és gondolom mivel le volt gyengülve a szervezete, ezért azt is elkapta. Most vasárnap lesz 3 hete a betegeskedés. Nagyon nehéz vele. A kicsinek már szépen elmúlt ez a szájfertőzés, neki meg mintha nem akarna. Ecseteltük de egyre rondább lett és be is dagadt az egész szája,ínye. Ki sem akarja nyitni és 3 napja nem is beszél semmit. Nagyon el vagyok kenődve, főleg azért mert ha kicsit is kinyitja akkor ömlik az ínyéből a vér anélkül, h hozzáérnénk egyáltalán.
2011. márc. 22. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah, reggel meg megszúrkálják. Rémálom, annyira borzalmas látni, h szenved. A dokinéni is meg volt lepődve, h ennyire vérzik.
2011. márc. 22. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám egy szájsebésznek is. Annyi C vitamint kell belediktálnod amennyit csak lehet, sokat segít.
2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megyünk az ügyeletre, mert ömlik a vér a szájából...
2011. márc. 22. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szegényem... Majd írj,hogy mi volt az ügyeleten.

Kisfiamnak is volt már szájfertőzése,de kaptunk rá ecsetelőt és 5 nap alatt szépen elmúlott neki.

2011. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sürgösen szerezz be aloe Firstet,és foreveres mézet.A firsttel fújd a száját 20 percenként,a mézzel kend be az ínyét és a száját belül.Mi átmentünk ezen,azt mondta a doki semmi esély,hogy megússzuk a korházat,mert 10 napig nem fog enni.3 nap után evett,és alig volt valami a szájában.Ez nem termék reklám,kérlek higyj nekem,segíteni akarok.
2011. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém jobbulást,én is az aloe first ajánlom szerintem a torok gyulladástól a horzsolásig minden gyulladt,hámsérült,égett bőrre nyálkahártyára,kiváló.
2011. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!