Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koruktól maradt el...

Hány éves koruktól maradt el teljesen a napközbeni alvás nálatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés. :)))

Fiam 2,5 éves volt januárban, egy hónapja nappal nem alszik, viszont este lefekszik és egyhuzamban alszik 10 órát is.

Már én is fel akartam tenni ezt a kérdést.

2011. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor légyszi sokan válaszoljatok :)
2011. ápr. 7. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 éves volt, amikor úgy vettem észre, hogy egyre körülményesebb a nappali alvás. innentől már nem "erőtettem". Persze voltak napok, amikor álomba játszotta magát, de ha nem akart aludni, nem kellett.
2011. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 S.G.Aniko válasza:
100%
Szerintem az is jó ha iskolás koráig is alszik egy gyerek, mert nem nyűgös délután. Ha többször megpróbáltad és nem akar elaludni, akkor hagyjad, de ha elalszik, akkor vezesd be, hogy délután, 1-2 órát aludjon.
2011. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korában hiába kínlódtam, nem aludt, nem volt valami jó. Ez egész addig ment, amíg elnem kezdődött az ovi.Amióta ovis, újra alszik itthon délbe. Pedig ugyanakkor ébredt, csak gondolom, hogy a sok inger lehet az oka.
2011. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfiam 5 éves koráig aludt ebéd után.

Lányom májusban lessz 5 éves még mindig alszik ebéd után,különben nagyon nyügös.Jó az alvókája,mert van,hogy alszik fél négy-négyig is ,és este fél kilenckor már alszik.

Kisfiam 16 hónapos,na vele lesznek gondok,mert már most harcol az alvás ellen,de azért még alszik,neki kell még.

2011. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!