Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A DM-es csöpögésgátlós csőrös...

A DM-es csöpögésgátlós csőrös pohár jó?

Figyelt kérdés
Leváltanám a cumisüveget csőrös pihárra, de nincs túl sok pénzem. Láttam a DM-be 1000 ft körül van saját márkás. Azt hiszem babylove. Reggel este használjuk már csak a cumisüveget tápszerhez. Tapasztalatokat várnák, hogy ezt érdemes e megvenni, vagy ajánljatok olyat ami jó.
2011. ápr. 20. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mást nem tudok ajánlani, de nekünk ez a DM-es Babylove-os csőrös pohár sajna nem vált be. A gyerek pillanatok alatt benyomja a szilikon tetőt, vagy akár szét is szedi. Leleményes gyereknek nem való, egyébként egész jó volt, csak akkor csöpög, ha a csőrös rész nyomás alá kerül. Ami sajnos azért a szőnyegem is előfordulhat akár. :(

Szerintem érdemes még tovább keresgélni.

2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak megerősíteni tudom az előzőt, nekünk sem vált be.

Nem tudom, hogy csinálta a babám, de ahogy ráharapott, mindig ráfolyt a tea, víz...

Avent még rosszabb:-S


Ami bevált, és ez az egyetlen, amiből iszik is (többivel inkább csak szórakozott), a Nuk-os itatópohár (szilikoncsőrös az is.)

Viszont csak a Müllerben érdemes megvenni, 1700 Ft. A Tesco-ban meg minden más helyen 2600-2900 Ft körül árulják:-S

De ha olcsóbb megoldást akarsz: Széles nyakú cumira veszel egy ilyen Nuk fejet 640 ft-ért, csatlakozik mindegyikre. (A másik cumiját én is így oldottam meg.)

2011. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszont ellenpéldát tudok írni, mert mi sok-sok hónapig ezt használtuk. Tény, hogy fogzás alatt hajlamos volt kirágni kisfiam, de gyakorlatilag 6 hónapos korától kezdve egészen 16-17 hónapos koráig ezt használtuk. Éjszakára is betettem az ágyába, abból ivott, ha szomjas volt. Most azért vettem el tőle, mert most kezdte el ezt, hogy odanyomta mindenhez, hogy folyjon belőle a víz, és éppen jönnek a szemfogai, így jobban rágta, mint valaha. Így most ugyanennek a kemény fejű változatát vettem (Müllerben - ez meg Beauty Baby), és ezt nem tudja szétrágni, sem odanyomva kinyerni belőle az innivalót.
2011. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor ha jól értem ne vegyek szilikonosat, de a kemény még beválhat.

Igen, elég leleményes, imád pacsolni, csöpögtetni, szóval aminél megoldható, hogy csöpögjön, ő meg is oldja.

Köszönöm a segítséget.

2011. ápr. 21. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, még eszembe jutott 1.

A MAM-nak van 1099 ft-ért az, aminek a töltős része átlátszó, és van kék, zöld, meg pink színű tetős, ez sem szilikonos, és nem csöpög (csak az enyém nem volt hajlandó inni belőle, de nem ez volt az egyetlen:-D)

2011. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!