Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a neve annak a szerkezetnek...

Mi a neve annak a szerkezetnek, amit arra használhatunk, hogy a gyerek csuklójára téve a másik meg az anyánál, a játszótéren jelez, ha beállított távolságon kívül megy a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Illetve hol és mennyiért kapható? Milyen márkák léteznek?
2011. ápr. 20. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mi lenne, ha csak simán figyelne rá az anyuka, és kész? Az sokkal olcsóbb. :)
2011. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen!!! Ez a lányomnál ment, de Te nem ismered a fiamat!!!! :) Ha tudnád milyen! És mennyi idő kell neki az eltünéshez! Ma annyira nem figyeltem rá, hogy összeszedtem a homokozós játékait, és (ez kb 15-20 mp) mire felnéztem sehol nem volt. Egy ház lépcsőjén mászott fel, amiről ha leesik akkor nagyon megüti magát. Nem volt messze de veszélyes helyen volt. És mikor egyszerre vagyok lent a két gyerekkel, akkor aztán kétfele rohanok! Nem akarok "pórázt" de jó lenne egy sípoló valami, hogy mindig biztonságban érezzem Őket és magam, s a nap végén ne sebeket ápoljak hanem két gyönyörűséget takarjak be. Tudod a két gyerekem (egyik kicsi másik pici) a legfontosabbak!!!!
2011. ápr. 21. 00:26
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha már feltalálták zt a kütyüt aminek még most sem tudom mi a neve és hogy keressem, akkor miért ne könnyítsem meg a saját életemet. Nem azért kellene ez, mert én beszélgetek vagy a jó ég tudja mit csinálok, hanem azért ha az egyik gyerekem után megyek akkor a másikat is biztonságban tudjam!

Azért köszi a számomra nem túl hasznos választ!!!

Remélem lesz olyan, aki érdemben tud segíteni, és ismerős számára ez a probléma.

2011. ápr. 21. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam de nem is rossz.Talán a baba árúházaknál próbáld meg,persze ami nagyárúház pl.BRENDON.Nekem a kissebbik ötéves,de elkelne egy ilyen.Állandóan a szemem rajta van,és mégis sikerűl úgy eltünnie percekig,hogy a szivem áll meg.
2011. ápr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyermekfelügyelőnek hívják, legalábbis azt amit én ismerek, nem tudom, hogy te is ilyenre gondoltál-e, de itt egy link ahol lehet kapni.


[link]

2011. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen ez már hasonló amit én keresnék. Nem láttátok véletlenül a babavilágnak azt a részét amikor egy ikyan szerkezetet mutattak be? Csak az olyan volt hogy a gyerek csuklójára kellett tenni - mint egy órát - és ha beállította a szülő mondjuk 15 méterre, akkor akkor kezdett csipogni ha a gyerek ezen a távon kívül ment. Akkor mosolyogtam rajta, most meg venné egyet.

De amit küldtél az se rossz megoldás! Mégegyszer Köszi!!!!

2011. ápr. 21. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van, amit keresel, ha még nem találtad volna meg.

[link]

2011. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt kerestem!!!! Nagyon-nagyon köszönöm!!!! Már kerestem a brendon honlapján is, de mivel nem tudtam mi a neve, nem találtam! :) Köszi mégegyszer!!!!
2011. ápr. 21. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!