Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek igaza van a másik...

Szerintetek igaza van a másik anyukának?

Figyelt kérdés

Néhány hete a fiam fellökte a kislányát, aki nagyon megijedt,sírt.

Én büntetésből azonnal vittem haza a gyereket, mert tényleg nem volt szép, amit csinált, de hát mégis csak gyerek.

A kislánynak a világon semmi baja nem lett, de a nő azóta sem áll szóba velünk...

Jogos?


2011. ápr. 24. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jogos! Nem is értem azokat az embereket, akik ennyire belefolynak a gyerekek vitáiba.
2011. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Nagyon rosszulesik tőle, mert az én fiamat is bántották már.

Egy kisfiú hatalmasat harapott a kezébe, ok nélkül, őt is hazacipelte az anyukája akkor és azóta is jóban vagyunk.

Nem értem...

2011. ápr. 24. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A szülők néha furcsán reagálnak a dolgokra. A mi esetünk még cifrább, egy másfél évtizedes barátságot tett tönkre. A fiam kapott egy MP3-as lejátszót (akkor még szép ára volt) születésnapjára. A barátaink kislánya elemelte. Kikövetkeztettük, hogy ő volt, szóltam az anyukájának, kiderült igazam van. Nem voltam durva, még azt is mondtam neki, hogy még jó, hogy ezt nálunk csinálta, így időben el lehet kapni, és nincs következménye. Ennek ellenére a barátnőm szégyenében megszakította velünk a kapcsolatot, bármennyire is erőlködtem a folytatáson. Sajnos van ilyen. Ne törődj vele, az a lényeg, hogy a saját gyerekeddel rendezd le az ügyet.
2011. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz vele.


Én álltam már a másik oldalon. A lányomat a lakópark kertjében egy másik gyerek minden alkalommal, amikor meglátta (naponta 2x) ok nélkül megtépte. Úgy, hogy egy csomó haj a kezében maradt. Anyuka szavatkozott, de semmi egyéb. Jó, gondoltam, előfordulhat az ilyen. A 4.nap amikor meglátta, már rohant felé, és neki esett a gyerekemnek. Az volt az utolsó csepp. Amióta meglátjuk őket, összepakolunk, és hazamegyünk, ill. nagy ívben elkerüljük őket. A másik anyuka nem érti, hogy miért. A válasz egyszerű, azt szeretném, hogy a gyerekemnek maradjon haja. Eltelt azóta 2 hónap. Nyugiban homokozunk, amikor jött a kis veszedelem, és elkapta az enyém nyakát hátulról az alkarjával. Alig birtam lefejteni a kezét róla. Az annya meg csak nézett. Nem az én dolgom megnevelni, fegyelmezni más gyerekét. Összeveszni nem akarok, így inkább ha tudom elkerülöm őket. Ha csak egy-két alkalommal történt volna, akkor nem foglalkoznék vele..

2011. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem volt igaza,nálunk is van többször hogy bántják ok nélkül egymást,én nem vagyok szívbajos ha a lányom a hibás akkor is ha a másik gyerek akkor is rászólok,de hogy ne beszéljek emiatt a másik anyukával ez hülyeség!én azért bár 2 éves a lányom sokszor ráhagyom ők oldják meg ha lehet a helyzetet,végülis nem leszek mindig mellette.sz..d le de ha bánt a dolog beszélj vele,engem is bántana,nem bírom ha valaki haragban van velem..
2011. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mármint úgy értem az idegen más gyerekére is rászólok ha olyan a helyzet
2011. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet rendszeresen elagyabugyálja a szomszéd kislány napjában többször is de ettől függetlenül szeretik egymást a gyerekek és mindig ki is kap az anyukájától amikor így viselkedik. Nincs vele gondom persze rosszul esik amikor ilyet látok de hát gyerek...bár kicsit ideggyenge. :p
2011. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor jól gondoltam, hogy ez túlzás.
2011. ápr. 24. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet,az én kisfiam a szenvedő alany :D

Barátunknak 2éves kisfia lökte fel mindig a fiamat aki 1 éves,de mi nem sértődtünk meg hiszen csak gyerekek, most már nagyobb a fiam és nem hagyja magát.

2011. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!