Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok az ágyneművel...

Mit csináltok az ágyneművel az éjszakai bepisilés után?

Figyelt kérdés
A matracra lehet a lepedő alá tenni vízzáró anyagot, így a matrac nem lesz vizes, de a párna, paplan átázik. Azokkal mit csináltok? Kieszitek az erkélyre megszáradni, vagy minden nap kimossátok a paplant, párnát?
2011. ápr. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kimosom. az büdi utána úgy napon szárítva...
2011. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap mosni kell akkor nem ágy tiszta a gyerek. Inkább tegyél rá még pelust. De a beleszáradt pisi büdös lehet. Betenném éjjel a mosógépbe és reggel elindítanám.
2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ágytiszta, de 2hetente 1X bepisil, nem tudom miért. Pelenkát már nem akarok rá adni, mert csak összezavarná.

27 hónapos

2011. ápr. 27. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy bugyipelenkát? az lehet, hogy nem zavarná úgy össze
2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Két hetente 1x nem gáz kimosni a takarót meg a párnát. Én kimosom, ha baleset van. Beteszem a mosógépbe reggel elindítom, estére száraz is.
2011. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!