Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú zsírkrétát és...

Milyen márkájú zsírkrétát és ceruzát érdemes venni gyerkőcnek firkálgatni?

Figyelt kérdés
Amit én vettem nagyon vacak, olcsó is volt, de alig van színe.
2011. ápr. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Márkát nem tudok mondani, de olcsó volt a ceruza és a zsírkréta is, elégedett vagyok a minőségükkel. Papírboltban vettem őket, a ceruza 12 db-os 400 valamennyi volt. A zsírkréta 6 db-os, 600 valamennyi volt.
2011. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A herlitznek van egy fajta színesceruzája, ami kifejezetten tanuló ceruza. Háromszög a keresztmetszete, így könnyebb fogni, de a lényeg, hogy nem törik a hegye. De tényleg nem!

Az árát nem tudom, mi kaptuk, biztos nem olcsó. Viszont ha meggondolom, hogy ezt mióta használjuk, a hagyományosból azelőtt meg hány csomaggal elhasználtunk, mert folyton hegyezni kellett...

2011. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Crayola márka, szerintem jó, az óvodában láttam először, mert ott szinte csak ilyen márkájú íróeszközöket vesznek a gyereknek. A filc is jól kimosható a ruhából:)
2011. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, zsírkrétából, ceruzából, filcből és kisollókból is a Crayolát veszem. Nagyon szép a színük, nem törnek (mert a kréta kicsi de tömzsi, gyerekkézbe való), és valóban a filc mosható. Az ollókkal is nagyon hamar megtanult vágni a lányom, aki nyáron lesz 3 éves.
2011. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vedina válasza:
100%

...Fejlesztő foglalkozásokon én is azt tapasztalom, hogy a gyerekek a legkönnyebben és a legszívesebben a Crayola rajzeszközökkel dolgoznak. Vastagságuk révén jól illeszkednek a gyermekkezekbe,a filctolljukkal még tükörre is lehet rajzolni, és vízzel lemoshatóak, kimoshatóak. Szóval szeretik a gyerekek....

[link]

2011. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!