Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha napközben mindig szól és...

Ha napközben mindig szól és tartja is a pisit pár percig míg bilihez érünk, akkor a délutáni alvásnál adjak rá pelust vagy ne?

Figyelt kérdés
És ha elmegyünk itthonról, akkor se adjak rá pelust, mert összezavarná?
2011. ápr. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam ebben a helyzetben úgy csináltam, hogy sétánál pelus nem volt rajta, viszont volt nálam váltóruha, mert azért balesetek előfordulhatnak... Alvásnál vagy gumilepedő, vagy én törölközőt raktam alá (De az enyém alvásnál nem pisilt be)
2011. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnél adok rá, viszont szólok neki, hogy ha pisilni kell, akkor pisilünk a fűbe, vagy most aludni fogsz és ha felébredsz, akkor fogunk majd a bilibe. És megérti, sőt be is tudja tartani.
2011. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan adj rá pelust, úgy ahogy a 2.válaszoló írja, néha becsurgatnak még így az elején de aztán majd rájön a dolgokra.
2011. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!