Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a nátha álltalában?

Figyelt kérdés

tudom, nem tul jol fogalmaztam meg a kérdést. Inkáb kifejtem.

Szóval ovikezdés van nálunk, 2 éves és 5 hónapos kislányommal. És első héten összeszedett valamit. Csak taknyos és tüsszent, nem piros a torka és nem köhög, nem is lázas. Szivom az orrát, és adok neki homeopátiás dolgokat.

Mikorra mehet tul rajta? Mikor mehet oviba megint?

Köszönöm.


2011. máj. 1. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2-3 hétig is tarthat. Ha más baja nincs járhat így is oviba.Első héten amíg nagyon folyik orra otthon tartod utána ha nem lesz láz és színes /zöld, sárga/ orrváladék akkor mehet
2011. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma nem ment oviba, továbbra sem lázas és nem kohog, de nagyon taknyos, nem is nagyon tudom kiporszivozni. nagyon makacs nátha, vagy mi. Már magamon is érzem, hogy beteg leszek, ugy hogy valoszinüleg virusos. Akkor a héten nem kellene vinnem, aztán jövő hétre csak elmulik.
2011. máj. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!