Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én gyerekem nem...

Csak az én gyerekem nem akar/tud játszani otthon a lakásban?

Figyelt kérdés
22 hónapos lányom egyszerűen nem akar semmivel játszani a lakásban, egyfolytában csak menne "tátá", imád kint lenni csúszdázni, vagy csak az udvaron játszani, ha tehetné egész nap kint lenne. Ezzel nincs is baj, de ha nem tudunk kimenni, egyszerűen csak van magának, néha pár percig elvan a babájával vagy pakolászik, de zömében csak unatkozik, és bármivel próbálok vele játszani, 1-2 percnél tovább nem érdekli semmi. Mintha egyedül nem tudna játszani, de ha én veszek elő valami játékot, többnyire az sem arat túl nagy sikert. Mi lehet a gond?
2011. máj. 2. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De jóóóó, már én is kezdtem megijedni mi lehet a 18 hós kisfiammal, el rontottam valamit esetleg? Mióta tud menni csak megy megy és megy. Bent látványosan unatkozik, nem tudom semmivel lekötni minden játékát unja, kint akar lenni ő is egész nap, ami nem is gond mert ha az idő engedi egész nap ott is vagyunk.

Bent meg bármit mutatok neki vagy akarok vele játszani 2 perc után megunja és otthagy.

Kint meg ő is csak fut szalad mászkál stb... Örülök hogy más hasonló korú baba, gyerek is ilyen. :)

2011. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a normális, ha egy gyerek iylen:-))))))
2011. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!