Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig aludt a gyereked...

Mennyi ideig aludt a gyereked légzésfigyelőn úgy, hogy teljesen egészséges és nem indokolt a használata?

Figyelt kérdés
Van akinek a 2 évese még azon alszik?
2011. máj. 2. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ááááh, minek? 2 évesen?


11 hónapos koráig használtuk kisfiamnál a légzésfigyelőt. Akkor elmentünk kikapcsolódni egy hosszú hétvégére, és az ottani ágyba nem lehetett berakni, így mikor hazajöttünk, már az itthoniba sem tettük vissza. Érdekes lett volna, ha egy 10 kg-os, makk egészséges gyerek 11 hónaposan bölcsőhalált hal...


2 évesen meg már bocsánat, de hülyeség ilyet feltételezni.

2011. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
1,5 éves a kisfiam,és használom,engem megnyugtat,és különben is ha már van mért ne használnám ameddig kiságyban van....
2011. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Engem is megnyugtat és mivel benne van az ágyában, így tulajdonképpen csak annyi történt, hogy nem vettük még ki onnan és mikor lefektetem, ugyanúgy bekapcsolom minden este. Pedig mi is voltunk sokat el itthonról. Ha idegen helyen alszik, akkor nincs alatta, de otthon igen.
2011. máj. 2. 23:39
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, hogy ezt írom, de csak fölöslegesen fogyasztja az áramot.
2011. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként távol álljon tőlem, hogy bárkibe is belekössek, de meddig akarod használni? Amíg suliba nem megy?

Bocsánat, de egyszerűen nem látom értelmét ekkora gyereknél.


Bébiőr az más tészta. Az nekünk is van. Korábban ugye a légzésfigyelés miatt az érzékelő lapjait is használtuk, és hozzáteszem nálunk szóba sem került, hogy nem veszünk, annyira alap volt, de azért ekkora paramami ne legyen már senki. Ha kimegyek a kertbe dolgozni, míg a gyerek alszik, akkor természetesen én is bekapcsolom a bébiőrt. De légzésfigyelőt totálisan feleslegesnek tartom ekkora kisgyereknél. Már nem csecsemő, de már nem is kisbaba.

2011. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:-) Igen, valószínűleg igazad van. Szeptemberben jön a kistesó. Szerintem addig már így is maradunk, akkor átkerül a bölcsőbe.

Pont azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, van-e más is aki ilyen sokáig húzta-halasztotta. Illetve akik már nem használják azok mióta nem.

2011. máj. 2. 23:51
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

ma 23:43

Főleg, hogy elemmel működik...


ON:

Kb 13 hónapos koráig. Onnantól velem aludt egy ideig, most meg rendes gyerekágyban (18 hónapos), nem szerette a kiságyat.

Ebbe meg nem lehet berakni. Ha lehetne, elképzelhető, hogy most is használnánk.

2011. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az elemet is meg kell venni, az is pénzbe kerül, akár csak az áram. :)

Tényleg nem kötözködni akarok, csak nem értem.


Mondom ezt úgy, hogy nálunk a családban volt bölcsőhalál régebben (1 hónapos csecsemőnél sajnos), de nem 2 évesnél.

2011. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem elemekkel használjuk, hanem 220-ról. De igen pénzbe kerül kifizetni az elemet is és az áramot is. De ha nem sajnálom a pénzt áramra amikor csak nézelődök pl. a neten vagy zenét hallgatok a rádióban , akkor nem fogom erre sem sajnálni.

Ha elolvasod a kommentemet, akkor választ kapsz a kérdésedre.

Köszi a választ.

2011. máj. 3. 00:04
 10/21 Bartichello válasza:
77%
Hello! Nekünk most múlt 2 éves a lányunk és kb 12 hónapos koráig használtuk. De szerintem ez senkit nem zavar ha mondjuk most is menne vagy ilyesmi. Lényeg az szerintem hogy nyugodtan tudjál lefeküdni aludni. Nekem is nagyon jó érzés volt mikor rápillantottam és pillogott a led :) 32 éves Apuka
2011. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!