Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt nálatok hasonló probléma?...

Volt nálatok hasonló probléma? Tejallergiás kisgyermekről van szó.

Figyelt kérdés

2 hónapja megy a tejfehérjementes étrend. Nagyon jól tudjuk tartani, a bőre szép, minden előtte lévő tünet elmúlt. Viszont azóta rengeteget van hasmenése. Igazán nem tudok rájönni, hogy mitől. Van , hogy 1 nap 1szer hasmenés, majd délután rendes széklet, Teljesen összevissza. De kétnaponta tutira jön a híg kaki. Amíg nem jöttek rá az allergiára székrekedéssel küzdött, most viszont ez borzalom, és nem tudom mi lehet az oka.

Az étvágya jó, rendszeresen eszik, gyarapszik, csak ez a hasmenés aggaszt.

Valakinél volt hasonló probléma. Természetesen ha megyünk vissza az orvoshoz mondom neki, de addig is kíváncsi lennék ha valaki járt így.


2011. máj. 8. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön véletlenül foga? Attól is lehet hasmenéses jellegű a kakija.
2011. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár sose ment a hasa a fogától, így sokszor nem is tudtam h fogzik...de ötletnek nem rossz, ha felkel megnézem nem e a hátsó 4 közül bújik e vmelyik.
2011. máj. 8. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak erre tudnék tippelni, ha tényleg kizártatok minden tejfehérjét.

Kisfiamnak egyébként éppen a szemfogai jönnek, és egyik nap van hasmenése, másik nap nincs. Egyik nap savanyú a kakijának a szaga, másik nap nem. Szóval biztosan a foga csinálja, de már az egyik hála égnek áttörte az ínyét.

2011. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is sokszor van ilyen, mert szinte folyamatosan, szünet nélkül jönnek a kisfiam fogai :(

A tejet, tejtermékeket és azokat tartalmazó ételeket egyébként teljesen, 100%-ig kizártátok? Csak mert ugye rengeteg mindenben van:

"Ha a termék összetevői között tejfehérjét, tejport, Na-kazeinátot, K-kazeinátot, kazeint, laktoszérumot, savót találunk, akkor biztos, hogy tejfehérjét tartalmaz, tehát nem fogyasztható."

Ezt itt találtam: [link]

2011. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi..ezek mind kivannak zárva :-D Sajnos elég gyakorlott vagyok tejallergia ügyben. Nálunk egyébként hihetetlen szorulást okoz tejtermék fogyasztása.

De megnéztem a fogait, és hátul egy nagyon nehezen akar kibújni, fele már kinnt van, de tegnap vérzett is. Remélem az okozza. Bár eddig egy fog sem okozott gondot, szájába se nyúlkál.

Még eszembe jutott az is, nem e az új tápszer okoz hasmenést, de viszont ha átgondolom akkor nem, mert folyamatosan mennie kéne a hasának, nem összevissza.

2011. máj. 10. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!