Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az áprilisi, májusi születésű...

Az áprilisi, májusi születésű gyerekek mikor mennek óvodába?

Figyelt kérdés
Betöltik a 3. életévüket az adott hónapban és akkor mennek, vagy ráérnek csak szeptemberben?
2011. máj. 18. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
a fiam jövő másjusban lesz kettő, és szeptemberben kezdi az ovit, felesleges év közben, nyári szünet előtt megzavarni
2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyuka dönti el.

Ismerek olyat, aki vitte most május elejétől a kislányát. De több olyat ismerek, aki kivárja a szeptembert, és még marad itthon a gyerkőccel nyáron.

2011. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a márciusig születetteket veszi át az ovi év közben.Az én májusi lányom szeptemberbe kezdi az ovit így egy teljes évet van bölcsibe.
2011. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Májusi a lányom, szeptemberben kezdi az ovit. (Én mondjuk itthon vagyok a kicsivel, de elgondolkoztam, hogy mi van azokkal, akik mennének vissza a Gyes leteltével dolgozni, és az ovi nem vállalja a nevelési év végén a beszoktatást... Az mit csinál a gyerekével 3-4 hónapig???
2011. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem április elején töltötte be a 3-at,akkor kezdett.Utánunk még jött 2-3 új gyerek.
2011. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Április közepi csemete, a 3. szülinapja utáni első munkanapon ment oviba, utána még egy gyerkőc ment a csoportba.

Ez szerintem nagyban attól függ, hogy az adott oviban van-e hely.

2011. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom ápr. végén töltötte a hármat, már múlt évben beirattuk (erre az évre), nálunk van mini csoport így felvették volna mint betölti a hármat (ha pl dolgozni kell, vagy ha csak úgy akarom), de mivel a kistesóval itthon vagyok, csak szeptemberbe megy óvodába, bár már voltunk nézegetni az óvit, megismerkedtünk az óvonénikkel, kapott jelet, felvették az adatait, még megyünk párszor szeptember előtt, hogya addig ne feletse el az óvit, sokszor beszélgetünk is az óviról, ja és csak félnapra megy az elején.
2011. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém februárban tölti a hármat, de csak jövő szeptembertől veszi fel az ovi. éljen. addig majd koldulunk az aluljáróban.
2011. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!