Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középfülgyulladás után mikor...

Középfülgyulladás után mikor tér vissza a normális hallás?

Figyelt kérdés

5 és fél éves kislányomnak középfülgyulladása van, és szeretném tudni hogy mikor fog újra rendesen hallani.

Van mikor jobban hall, van mikor kevésbé, egy adott napon belül is.Úgy vettem észre ébredés után rosszabb a helyzet.

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 18. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem két hét hét kellett, de felnőttként. Gyermekként is sokszor volt, de nem emlékszem, h milyen hosszú volt. Sokszor a megfázásom első jele, h a fülemmel van gond v ráhúzódik az adott nátha. Nekem a legtöbb segítséget mindig a melegítés adja. Kb. 3-szor egy nap 10 perc.
2011. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam kapott egy szerkezetet a fülészeten,otovent a neve ha jól emlékszem,egy kis üveg cucc,az egyik végére lufit kell húzni,a másik felén lyuk van,azon keresztül az orrával kell felfújnia a lufit.Ettől ui szellőzik a középfül,és gyorsabban kiürül belőle a felgyűlt váladék amitől rosszabbul hall.
2011. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó! Ezt felnőttek is használhatják? Rá fogok keresni.
2011. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze.Láttam már a neten,az elég drága volt,mi a fülészeten vettük pár száz forintért.Ilyen:

[link]

Amit mi vettünk,ahhoz nem volt lufi,és egyszerű,üvegből készült darab,de lufit pár forintért lehet kapni.:)

2011. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!