Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg bölcsis gyermeked és...

Ha beteg bölcsis gyermeked és tud rá vigyázni a mama, de ő másik városba lakik, így elviszi magához, rá bízod vagy inkább te maradsz vele otthon?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha kicsit bonyolultra sikerült. Mi most ilyen helyzetbe vagyunk. Anyukám tőlünk 30 km-re lakik, ő nálunk nem tud aludni, így mindég elviszi ha beteg a kisfiam. De eddig csak 1-2 napig volt oda. Szabim még van, de ha azokat kilövöm, akkor nem marad a nyárra. Így akkor kéne a mamánál lennie. Jövő nyáron, úgy is mamázni fog, mert nem lesz ennyi szabim. (a 2 év alatt összegyűlteket nyáron kapom meg, illetve ha eddig beteg volt, akkor szabit vettem ki).Most meg ráadásul bárányhimlős lett. Az meg min. 2 hét. Az egész jövőhetet ott tölti, nem is fogjuk látni addig. Utána lévő hét, nem tudom még,hogy hogy lesz megoldva. Én is, apa is dolgozik, nem tudunk kimenni hozzá. Holnap viszik el, de már is hiányzik, pedig még itthon van.
2011. máj. 19. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyu nálunk alszik ilyenkor, vagy ami még gyakoribb, hogy nap mint nap jön hozzánk, önszántából. 30 km-re lakik. De anyósom, aki 70 km-re lakik, itt szokott aludni. Ők vigyáznak napközben olyankor felváltva a fiamra. Semmiképp nem hagynám betegen tőlem távol 2-3 napnál tovább, olyankor kell neki az anyuja. Miért nem tud nálatok aludni vagy oda utazni?
2011. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy oldanám meg,hogy inkább a nagymama utazzon minden nap oda-vissza hozzátok..minthogy napokig ne láthassam a gyerekemet..így sem lenne megoldható?..bár így is nehéz lenne..de mégis csak találkoznátok minden este..ami jó lenne mindkettőtöknek!
2011. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2 hét nagyon sok egy kisgyereknek.
2011. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
1 hét lesz csak, pénteken megyünk haza, vasárnap jövünk együtt haza. Utána már én maradok vele itthon amíg kell. De a héten nem tudok/tudtam vele szabira jönni.
2011. máj. 23. 09:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, jól döntöttél! Kitartást!
2011. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!