Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz evő gyerekek anyukái,...

Rossz evő gyerekek anyukái, az óvodában már jobban eszik gyereked?

Figyelt kérdés
Kicsit félek,hogy oda se fog ülni az asztalhoz,mert itthon se ha nem éhes.hogyan csinálják ezt az óvónők?vagy azért mindegyik végig üli azt 15 percet a kajánál?ha nem mit csinálnak vele?
2011. jún. 9. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Két gyerekem már bölcsődés. Ott sokkal jobban esznek, mint itthon. Vagyis helyesbítek: ott szinte mindent megesznek, aztán hazajönnek, és még itthon is megeszik azt, amit amúgy megennének, ha nem járnának bölcsibe. Hogy hogy csinálják ezt a gondozónők, nem tudom, de ők is csodálkoznak rajta.
2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, az óvónők bizony le fogják ültetni.. ez nem akarom nem akarom kérdése. Ez a szokásrend része. Különben általában nagyon jó hatással vannak egymásra, némelyik gyerek az oviban még azt is megeszi, amire otthon rá se néz. Persze, néha vannak negatív példák is, amikor valamelyik kitalálja, hogy egy bizonyos étel "fúúj"..., aztán jön a többi is. Persze, ilyenkor is közbelépünk és leállítjuk a "tömeghisztériát". Amíg eszünk, nincs felállás, mindenkinek végig kell ülnie az étkezést.. óvónő anyuka
2011. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,és általában jól viselik ezt a gyerekek?Megszokják?Mert itthon oda ül az asztalhoz,de ha ő már jol lakott megy is tovább.próbáltam,hogy maradjon amig mi is eszünk,de csak nagy hiszti lett belőle,azért erőltessem a dolgot?hogy ott már nem legyen neki szokatlan?Meg a rossz evés,hááát,van hogy napokig semmi.
2011. jún. 9. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam itthon gyakorlatilag nem is eszik. Aggódtam, amikor bölcsibe ment, hogy ott fog-e enni valamit. Hát nekem a gondozónők nem akarják elhinni, hogy nem eszik a gyerek itthon, mivel ott repetázik mindenből kétszer is :)

Itthon meg húzza a száját a legjobb ebédre is, hogy ez nem olyan mint a bölcsiben. Pedig szerintem (és mások szerint) nem főzök rosszul. Csak hát ugye a bölcsiben/oviban ott a többi gyerek, általában az van, hogy amikor a többi eszik, akkor a nem túl jó evő gyerekek is nekilátnak.

2011. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!