Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sudocream segített az ekcéma...

Sudocream segített az ekcéma kezelésében?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem tudom mi tévő legyek.Valamitől ki jött az ekcémája 2 éves fiamnak.de szinte az egész testén,nem viszket neki,de csúnya piros,az orvos által felírt szteroidos krém 2 hete semmit nem használ pedig eddig mindig 1 nap alatt elmulasztotta a pöttyeit.most nem használ,megvontam már tőle lassan mindent,a tejterméket,a csokit,a gyümölcsöt,a fürdetőt,de semmi eredmény.A hideg némi javulást hoz de csak keveset,ma este fürdés után ezzel a krémmel kentem be,a pirosság már most láthatóan csökkent de a pöttyök még ott vannak,ti mit használtok ekcémára?
2011. jún. 9. 20:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen én is gondoltam a meleg kiütésre,de annak a hidegre teljesen el kell múlni,ez meg nem múlik el,max nem olyan vörös.Szerdára kaptam időpontot a bőrgyógyásztól majd írok,hogy mi lett.A gyógyszerészünk mos a fenistilt mondta,hogy az még segíthet,de elsődlegesen bőrgyógyász.nagyon érdekes,mert most már a kézfeje is tele van,de őt egyáltalán nem zavarja,én meg megörülök.
2011. jún. 10. 11:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok az, akinek a kislányának is van pöttye. Nekünk is a karja hátul kiütéses és a combja. Tegnap adtam neki 6 hét után sajtot. Nem lett pirosabb. Szegény csak úgy falta.

Kérlek mindenképpen írd meg, hogy a te bőrgyógyászod mit mondott. A milyénk elküldött nutritiv paneles vizsgálatra minket. Köszi előre is!

2011. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!