Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet megtanítani a...

Hogyan lehet megtanítani a cipő helyes felvételére, hogy ne legyen kacsaláb?

Figyelt kérdés

Már annyi módon próbáltam magyarázni, de még mindig úgy érzem, hogy vagy eltalálja, vagy nem...

Van valami trükk erre, vagy egyszer csak ráérez majd? szeptemberben 4 éves lesz. (Már ovis ősz óta)


2011. jún. 13. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki olyan cipőt, amiben biztos megérzi, hogy nem talál a lábára. Normál bőrcipő legyen, nem tornacipő, kerekített orrú, stb. Egy párszor hagyd úgy, amíg ő meg nem érzi, hogy valami nincs rendben, addig nem is tanulja meg.
2011. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos amikor az oviban megyek érte, rendszerint kacsaláb van rajta, mert egyedül csinálja.

A cipőin az én meglátásom szerint látszik, nem kerek orrú, de persze nem tudok belehelyezkedni az ő látásmódjába, hiszen nekem evidens. :o)

2011. jún. 13. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem azt csinálnám, hogy alkoholos filccel egy pici szívet rajzolnék a cipő belső talpára vagy a falára vagy akár kívülre. Megbeszélném vele, hogy mielőtt felveszi a szívvel jelölt cipőt, nézze meg hogy melyik oldalt dobog a szíve és az azon az oldalon lévő lábára húzza fel azt a cipőt. :)

Vagy esetleg az egyik zoknijára is rajzolnék egy jelet és az egyik cipőjére is (párosító játék).

2011. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezt megfontolom, ha lesz türelmem hozzá, meg is csinálom... :o)

2011. jún. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!