Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Fiamat holnap műtik orrmandulával és a férjem pénteken elmegy a céges bulira. A kórházból a barátnőm hoz el. Teljesen kész vagyok emiatt készülve. Mi van, ha történik valami a gyerekkel, bepánikolok stb. Fáj, hogy a férjemnek ez nem esik le, hogy itthon lenne rá szükség. Nem mondtam neki, mert magától nem esik le, akkor az gáz.Ja, és hozzáteszem 1,5 hete elég vészesen köhögök, nem érezem magam a legjobban. Véleményeteket várom.
2011. jún. 15. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen tiszta. Ha pénteken hozod haza a kisfiadat a kórházból, az délelőtt lesz, nem? A buli meg gondolom este, attól még el tudjátok hozni együtt a gyereket.

Mindenesetre beszélj a férjeddel, lehet, magától nem esik le neki. És jobbulást a kisfiadnak.

2011. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

először is beszélj vele, igaza van valamelyik előző válaszolónak: néma gyereknek.... nem esik le neki, na bumm... a pasiknak a legritkább esetben esik le valami, ők nem a mi bonyolult (logikátlan? :) ) női agyunkkal gondolkodnak, ha bajod van állj oda és mondd meg neki, nem gondolatolvasó.

másrészt felnőtt nő vagy, anya, mi az, hogy bepánikolsz?? ezer olyan helyzet lehet, hogy a férjed épp nincs ott, ha történik valami ( leesik arcra a mászókáról, összetöri magát bringával, stb, bármi,) akkor te ott fogsz állni a kezeidet tördelve pánikban? legyél már nagylány, kicsit önálló és ne hisztizz (pláne nem előre).

2011. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia,


nyugodj meg, minden rendben lesz a kicsivel!! a műtét utáni másnap reggel mi már 8-kor otthon reggeliztünk. 2,5 éves a fiam és nagyon féltem a beavatkozástól, de minden a legnagyobb rendben zajlott, azt hittem komolyabb ez a dolog, de az orvosunk elmagyarázta, hogy rutin műtét!! ha valami nincs rendben, haza sem engednek benneteket, viszont ha minden ok (ahogy lesz is), már reggel mehettek majd!! beszélj a férjeddel, ha Neked ennyire fontos, hogy mellettetek legyen, mond el neki!! a duzzogás nem sok jót szül... nem lesz gond, ne aggódj!!


Ági

2011. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!