Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi ez az új szokás? Ez normális?

Mi ez az új szokás? Ez normális?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hós. Mostanában kezdte azt, hogy megszidom valamiért, akkor elkezdi dobálni ami a keze ügyében van, ha eszik, akkor kiköpi a falatot, a játszótérről pedig azonnal elindul hazafelé. Aztán ha kidühöngte magát akkor ugyanolyan édesen játszik tovább.
2011. júl. 16. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Dackorszak
2011. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az az dackorszak.. lesz még durvább is, nekem most kezdte a kaja kiköpdösését 26 hónaposan.
2011. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ava87 ***** válasza:
Az enyém ennyi idősen beleverte a fejét a padlóba vagy a falba. Elég ijesztő volt nézni, de neki meg se kottyant. Próbáltam mindenféle módszerrel leszoktatni, de hiába. Aztán magától felhagyott ezzel a szokásával.
2011. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jesszus, mi jön még? :) Ma pl lefeküdt az utcán a földre, mert nem arra akart menni amerre én mondtam. :( Azt hiszem ez a vég kezdete.
2011. júl. 16. 20:02
 5/6 ava87 ***** válasza:

Iiigggen, ez is volt nálunk. Kitartás :) Végtelen hosszúnak tűnik ez a dackorszak, de egyszer csak vége szakad. Fő a türelem. Számolj el tízig, vagy nem tudom, engem egyszer úgy felhúzott a fiam, hogy félig kettétéptem egy telefonkönyvet :D Persze mostmár csak nevetek rajta, de akkor tényleg rémes volt.

Neten akkoriban találtam pár érdekes cikket erről, meg voltak jó tippek is ennek kezelésére.

2011. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első:

üdv a klubban:-))))

2011. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!