Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül hagynátok 2 hós babát...

Egyedül hagynátok 2 hós babát az ágyban, amíg lementek a lépcsőházba beengedni valakit?

Figyelt kérdés
2 hós babával vagyok itthon egyedül, 4. emeleten. Rendeltem pizzát a minap, de sajnos nem működött a lift áramszünet miatt, sem pedig a kaputelefon. Azon gondolkoztam, hogy ha a futár nem tud bejönni, akkor nyilván fel fog hívni mobilon, és le kell mennem beengedni. Arra az időre betettem volna a kiságyába a lányomat. De ez nem gond, ugye? Végül aztán megoldódott a dolog, be tudott jönni a futár, úgyhogy a kérdés csak elméleti, de azért kíváncsi vagyok.
2011. júl. 1. 08:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vagy ha nincs elég kezed, beengeded a pizzafutárt gyerekkel a karodon és megkéred, jöjjön föl az emeletre veletek. Utána adsz egy-két százast borravalaónak, ha van miből (gondolom, van, ha pizzát rendelsz).
2011. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem.


Nem mintha ot percet nem birna ki a gyerek a kisagyban, de gondolni kell arra hogy barmi tortenhet. Beragadsz te a liftbe orakra, felnapra, kozben o bofog egy nagyot es belefullad. Vagy ahogy lefutsz a lepcson elesel, beutod a fejed, orak mulva tersz magadhoz a korhazban.


Persze csupa veszforgatokonyv, kicsi esellyel, de ha a gyerekrol van szo, 1% is sok. Szepen karbavennem a picit es lemennenk egyutt beengedni.

2016. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem, akinek kisbabája van, az üljön le a kisággyal szembe az ágyon és csak figyelje egésznap. Addig ne mozduljon, míg valaki más haza nem jön.


Amilyen forgatókönyvek itt vannak, annyi erővel elesel kézmosás után a fürdőben és agyonütöd magad a mosógép sarkán, vagy félre nyeled a kenyeret a konyhában megfulladsz és csak órák múlva találnak rád és addig szegény gyerek...

2017. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!