Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korukra növik ki...

Mennyi idős korukra növik ki a gyerekek a 120 centis rácsoságyat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Hát erre nehéz válaszolni mert egyfelől elég változó mikor lesznek akkorák -genetika-

de átlag 5-éves korra


viszont 2-2,5 éves korban már minden kicsi kanapén v. ifjúsági ágyon alszik.

2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém majdnem 28 hónapos (94 cm magas), abban alszik, le lett véve az rács, így olyan, mint egy kiságy.

Még elfér rajta, amúgy is nagy haladás, hogy egyedül alszik

A párom készül, hogy csinál neki egy heverőt, csak jó munkához idő kell:-)))

2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

előző

fiam 5 évesen volt 120 cm magas

2011. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egy kérdés, hogy mikor növi ki... De a másik, hogy meddig marad meg benne :D

A fiam 13 hónaposan már sima heverőn aludt, nem bírt a kiságyban aludni, folyton forgolódik, utálta a bezártságot... Pedig csak 79 centi volt :)

2011. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves. 100 cm. Még a kiságyban alszik, de 1,5 éves korában levettük az egyik teljes oldalrácsot. Így szinte olyan mint egy heverő. van egy ágy anyósomnál, oda adná neki, de azért el kellene menni, meg kocsit szerezni, ami elhozza. De azért őszig (rossz időig) megoldjuk:-)
2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam 3 éves.Elfért volna még a kiságyba,de én úgy gondoltam,hogy ha óvodába megy akkor már nem igazán neki való.Kap majd újat vagy levesszük az egyik oldalrácsot.Aztán egy szép nap(mielőtt betöltötte a 2.5-et)az ágy leszakadt,mert nem bírta az ugrálást,ki-be mászást,rázogatást,húzogatást...stb.Nem az az lényeg,hogy az ágy hány centi,hanem a gyermek milyen rosszcsont.Lehet 3-4-5 éves és leveheted a rácsot is a lényeg hogy kényelmesen elférjen és jól érezze magát ott ahol alszik.Mi végül is így gyermek heverő mellett kötöttünk ki ami 140 cm.Azt mondták ez kb.6-7 éves koráig jó lesz.
2011. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk igaz 140*70 van amit heverővé alakítható

de a lányom csak 3 éves koráig aludt benne (kb 1.5 éves volt mikor átalakítottam heverővé mert simán kimászott belőle hiába volt legalul a matrac) mert jött a tesó

a tesó olyan 4 évesen kapott saját ágyat addig használta de neki is kb 1.5 évesen alakítottam heverővé

most a legkisebb alszik benne


vicces az h a most 9 éves lányom 130 cm és még simán elalszik benne :-)

2011. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!