Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe milyen tornazsákotok...

Bölcsibe milyen tornazsákotok van válfás vagy akasztós?

Figyelt kérdés
Akinek felül összehúzható tornazsákja van megmérné nekem hány centi és milyen magas a tornazsák?
2011. júl. 6. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Madzagos. Kb mint egy A4-es lap, azt hiszem, kb 20x30 cm. De én is csak szemre varrtam, amibe befér egy pár cipő, zokni, kisnadrág, póló.

A vállfás más, az nem tornazsák, hanem ovis zsák.

2011. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen. A bölcsiseknek nincs tornaóra, csak az ovisoknak. Oda meg még nem tudom mit kell majd vinni.
2011. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kellett. nem tornáznak a bölcsibe.
2011. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk felül összehúzós tornazsákot kértek a gondozónők.És nem azért mert tornáznának hanem azért,hogy a váltó ruhát tudják hova rakni.Mivel nálunk nincs a gyerekeknek szekrényük.És legalább 3-4 váltóruha kell egy napra.Body,naci, póló, egy vékony és egy vastag pulcsi,zokni.Na meg az aznap pelenka adag.Ezért kérdezem,hogy mekkora legyen a táska, mert azt sem akarom,hogy kicsi legyen,és azt sem,hogy nagy.De úgy látom,hogy majd bemegyek inkább jövőhéten a bölcsibe és lemérek egy tornazsákot mekkora.
2011. júl. 6. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, én is ovis tornazsákra gondoltam. Bölcsiben nálunk sincs. De ha ennyi minden kell bele, akkor a legjobb, ha megkérdezed őket, mekkora kell.
2011. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!