Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvásproblémára segítene e a...

Alvásproblémára segítene e a 2 éves kisfiamnak a borostyánlánc?

Figyelt kérdés
Nagyon éberen és rosszul alszik.Félek,hogy nem tűri meg magán,de minden pénzt megérne már ha nyugodtan aludna.
2011. júl. 7. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy lánc milyen befolyással bírhatna a gyereked alvását tekintve? Ennyi erővel ráolvasással is próbálkozhatsz. Legfeljebb éjjel belegabalyodik és még baja is lehet tőle.
2011. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják,hogy fogzásra jó,de én nem hiszek az ilyenekben,és csatlakozva az előttem szólóhoz,én sem tenném rá már csak azért sem nehogy baja legyen a gyereknek.Adj neki kamilla teát,vagy citromfű teát,de létezik rengeteg fajta homeos szer.Sok gyerek csak három éves korára alszik rendesen.
2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El ne hidd már.
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy ez nem valami ezó praktika, mint amire többen is asszociáltak, hanem egy gyógynövény neve (herbária)?

Nem tudom...

Egyébként citromfű, példának okáért.


De azért érdemes végiggondolni, nem jellemző-e összetett rítus az altatásánál? (Komplikált, és/vagy egyidejűleg több művelet: pl.: ringatod + énekelsz neki + sétálsz vele, stb). Ha még nincs 12 hónapos, akkor ez nem feltétlenül okozhat alvászavart, idősebbnél viszont nagy eséllyel.

2011. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szívből jövő ima többet ér,mint az ilyen kuruzslás.
2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél homeopátis gyógyszert nekünk segített.kúraszerüen adtam be neki,és jót tett neki.ez nem gyógyszer nem lehet rá szokni,és csak simán abbahagyod ha vége a kurának,sedatif a neve,nekem a védőnőm és a dokim is ajánlotta,a gyógyszerész is rá bolintott.
2011. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van borostyánlánca mindkét gyereknek, de még nem hallottam volna, hogy alvásra ajánlanák. Fogzás, fájdalomcsillapítás igen, nálunk nem volt probléma a fogaknál, nem is betegesek.

De ennyi idősen már nem igen tudna hozzászokni, plusz alváskor, éjjelre, tanácsos is levenni.


Levendula, citromfű párologtatva, vagy orvost kérdezd, mi oka lehet, adjon tanácsot nem alvásra.

2011. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!