Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik süteményeket szeretik...

Melyik süteményeket szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
5 és 14 év közöttiekre gondolok. Melyik a kedvenc sütijük? Jöhetnek olyanok is, amiket együtt lehet a gyerekekkel készíteni, de olyan is, ami bonyolultabb! :)
2011. júl. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kókuszos dolgok nagyon mennek. Gyerekekkel együtt is készíthető a kókuszgolyó, de a kozáksapka is nagyon finom. Itt a receptje: [link]
2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
mindent
2011. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani mint előttem szóló:bármit.4 gyerekem van,nincs olyan süti amit el ne pusztítanának villámgyorsan.Még a répásat is.:))

Ha együtt akarod velük csinálni,akkor esetleg linzerfélét,azt ki tudják szúrni ők is.Sütés nélküliek,mert azt össze tudják gyurmázni.Tulajdonképpen segíteni is bármelyikben tudnak.

2011. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kefires "poharas" süti, gyümölccsel, most szerintem barackkal az igazi :) Egyszerű, hamar kész van, gyorsan nagy adagot lehet csinálni és isteni finom!

Ami nagyon megy még: almás - és meggyes pite, palacsinta.

2011. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a kókuszgolyót imádom, a krémes a kedvencem.. Puncskocka, kakaóscsiga.. Nekem ezek a kedvenceim :)
2011. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok: Szerintem a kókuszgolyót meg a kakaóscsigát lehet közösen csinálni a gyerekkel, a krémest talán nem annyira.
2011. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!