Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiesett a babakocsibol a...

Kiesett a babakocsibol a kislanyom.2 eves. Mik az agyrazkodas tunetei? Egybol elojonnek vagy elofordulhat, hogy kesobb alakul ki.

Figyelt kérdés
Kiakart szallni belole es en keson ertem oda. nagyon utalom maga,at, hogy hogy lehettem ennyire figyelmetlen....nem is tudom szavakkal kifejezni. Szegenykem most az en hibambol szenved. Sajnos a homlokara esett. Utana nagyon sirt de megvigasztalodott, evett rendesen,jokedvuen jatszott. Most alszik. Ha felkel mindenfelekeppen orvoshoz szeretnem vinni de addig is szeretnem tudni tapasztalt anyukaktol hogy is van ez.
2011. júl. 11. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia hogy van a babád? sajnálom hogy riogattak de soknak igaza van. irj mi van? Zsu
2011. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Miutan felebredt a delutani alvasbol azonnal orvoshoz mentunk.

Semmit nem csinaltak, azt mondtak , hogy nagy valoszinuseggel semmi komoly de azert figyeljem a tuneteket. Minden ok!!! Nem vagyok aggodos fajta de most tenyleg nagyon megijedtem. Persze a lelkiismeretem sem hagyott nyugodni. Megegyszer koszonom a valaszaitokat!

2011. júl. 15. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!