Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor (hét nap) folyt...

Kinek mikor (hét nap) folyt el a magzatvize és hogyan? (felállás közben, ágyban, sétálás közben. )?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
A vizsgálóasztalon fekve, mikor a doki burkot repesztett. Már tágultam, de a burok nem repedt meg magától. Állás közben nem folyik, de ha megindul a vized, nem is nagyon javasolt állni, mert nem tesz jót a babának.
2010. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem éjjel 1kor 37+ 5 naposan folyt el.

Igaza van az elsőnek, ha folyni kezd nem szabad kapkodni. Inkább legyen olyan az ágy, de én első babásként rohantam ki a wc-re. A köldökzsinór a baba elé sodródott, elég kemény szülés volt....

2010. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hétfőn este kezdett el folyni, és bizony állva is folyt, de ülve kezdődött, azt hittem, csak folyás. Aztán elmentem pisilni, és amikor álltam fel, akkor elöntött. Kedden este lett meg a baba.
2010. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiírt nap előtti este. Tévét néztem fekve, felkeltem, hogy kimenjek vécére és olyan volt, mintha nem értem volna oda és bepisiltem volna. Nem folyt el az összes, mert a fiam feje beékelődött és nem engedte ki a többit. Másnap hajnalra (a kiírt napon) lett meg a fiam. Vajúdás közben végig sétáltam, még bíztattak is, hogy sétálgassak, de nem is bírtam volna feküdni, még ülni sem.

Könnyű, gyors szülést kívánok!

2010. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Delutan 3-kor leultem tv-t nezni egy nagytakaritas utan. Ereztem egy pukkanas szeruseget de semmi mas nem tortent, nem is folydogalt a viz. Mikor felalltam kb. 30 percel kesobb ereztem, hogy valami folyik. Azt hittem mar nem tudom tartani a vizeletem. :) Rohantam wc-re. De nem allt el. Ekkor tudam, hogy magzatviz. Gyorsan lezuhanyoztam es elindultunka korhzaba. Az uton kezdodtek a fajasok. 18:30-ra ertunk be es kozoltek velem, hogy teljesen ki vagyok tagulva johet a baba. Nagyon meglepodtem. :) Nemsokra ra megszuletett a kisfiam 20:30-kor.
2010. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
09:01-es vagyok, bocsi, elfelejtettem leirni, hogy 38 hetes es 1 napos voltam.
2010. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
35. héten kezdett éjjel szivárogni, tehát az ágyban. Arra ébredtem, hogy mindjárt bepisilek. Irány a WC, de akkor már tudtam, hogy ez valami más, pedig első baba volt. Aztán még visszafeküdtem, de reggelig többször éreztem, hogy szivárog. Egyébként felhívtuk akkor éjjel az ügyeletet, és egy állítólagos szülésznő azt mondta, hogy ha nincsenek fájásaim,akkor csak vizelet visszatartási probléma lehet. Azt mondta ez nem egyedi kései terhességnél. Tudtam, hogy hülyeséget beszél, de ezek után jobbnak láttam nem bemenni hozzá, hanem megvártuk a reggelt, a dokimhoz mentünk be, és aznap este meglett a kisfiam. Egyébként nekem is jött akkor is, ha álltam.
2010. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fekve, az ágyban, a hálószobában. Azt hittem, bepisiltem... A fiam minden éjjel hagyott aludni, azon az egy éjszakán azonban úgy döntött, hogy bulizik: össze-vissza rugdosott. Ki is rúgta a ház oldalát - megrepedt a burok.
2010. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az első vizsgálatkor elkezdett erősen szivárogni szivárogni, ez volt pénteken délelőtt, aztán mikor 12órával később sem jöttek a fájások rendesen, a vizem szivárgott másik doki is megnézett, és akkor burkott repesztett.

38hetesen

2010. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kanapén feküdtem, a fejem párom ölében,épp valami vígjátékot néztünk amikor zsupsz ^^
2010. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!