Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Patkány a játszótéren, ti...

Patkány a játszótéren, ti járnátok ezután még oda játszani?

Figyelt kérdés
Ma kisfiammal mentünk éppen a játszótérre, amikor egy nagy(tényleg óriási,ilyet még sosem láttam)patkánnyal találkoztunk össze, nah írány haza, inkább a kertben játszunk, mint ilyen játszótéren.Azt tudni kell, hogy ez egy park is egyben, de akkor sem kéne óriáspatkányoknak szaladgálni itt, főleg a város közepén, van ez a játszótér, és nagyon forgalmas, teli van mindig gyerekekkel.Mi még korán mentünk 8 kor így senki nem volt.Egyébként mit tudtok,milyen betegségeket terjeszt a patkány?
2011. júl. 18. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én vinném még oda ettől (ha nincs más játszó), de ettől függetlenül mindenképp jelenteném az önkormányzatnál, ugyanis kötelesek irtást végezni.
2011. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Patkány mindenhol előfordul, a galambok is legalább annyi betegséget terjesztenek, mint a patkányok.


[link]

2011. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És ha nem láttad volna? Akkor ugyanúgy vinnéd, pedig attól, hogy nem látod az a patkány még ott él. És ha elviszed másik játszótérre honnan tudod, hogy ott nincs patkány, vagy csak nem találkoztál még vele?

Hacsak nem akarsz a házatokban élni úgyis ki kell mozdulnod, és mivel azt a patkányt nem fogdossa a gyerek, így baja sem igen lesz.

2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én inkább attól félek pl. hogy belepiszkít a homokozóba, vagy a nagy fűben nem látjuk meg és rálép, hozzáér a gyerek, ugyanis nem vagyok állandóan a nyomába, a nagy fűbe nem szoktunk utánuk menni, ott szaladgál sok gyerekkel, hagyjuk hagy játszanak.De mivan ha mittudomén beleharap a lábába valamelyik gyereknek vagy bármi megtörténhet.Meg odapiszkít mindenhová, agyerek meg kézmosás nélkül is szokott a játszótéren enni, mivel egy csap sincs.A kicsikről meg ne is beszéljünk, akik minden után a szájukba veszik a kezüket.
2011. júl. 18. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlreagálod...
2011. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kutya, vagy macskapiszok és pisi is veszélyes lehet, ezen kívül sok nyest is él a városban, egerek, verebek, galambok, és még mi minden más... Arra tévedt az a patkány, véletlenül megláttátok, éjjel nagyobb valószínűséggel láthatsz mást is. Azért az önkormányzatnál érdemes szólni, mert nem jellemző h ezek az állatok nappal ember közelébe merészkedjenek.
2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam már patkányt a játszóterünkön, az is egy nagy parkban van, és van egy csomó kacsa, hattyú és hasonló madár, ami mindenhova odapiszkít. Etetik őket, gondolom ezért jelentek meg a patkányok is. Eddig még nem hallottam hogy valaki panaszkodott volna a patkányokra, nem volt belőlük semmi gond. Ha ennyire félsz a fertőzéstől, akkor vigyél magaddal nedves törlőkendőt vagy fertőtlenítő folyadékot és kend be a gyerek kezét játszótér után.
2011. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és várom a többiek véleményét is!

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogy regaálná le, ha ilyet tapasztalna.

2011. júl. 18. 13:27
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsi,reagálnát akartam írni
2011. júl. 18. 13:28
 10/13 anonim válasza:
Légyszi ne ítéljetek el ne írjatok semmi csúnyát:)De mi foglaltuk el a patik(és más állat)élőhelyét!Az ember inkább kiírtja az állatokat(pl.jegesmedve) mintsem megtanul alkalmaszkodni!
2011. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!