Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szobatisztaság elérése után...

A szobatisztaság elérése után body helyett trikót adtok a gyerekekre pulcsi alá?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a bodykat és hiányozni fognak, és tuti mindenből kinn lesz a dereka...
2011. júl. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miután szobatiszták lettek én pólót adtam a pulcsi alá.
2011. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én atlétát fogok ráadni majd télre.

Néha itthon is rövid bodyt adok rá télen, így egy atléta-póló kombi lesz.

A pólók némelyike olyan rövid, hogy cicifix magasságba kell felhúzni a nacit, hogy betűrhesd, így lesz inkább atléta, azok jó hosszúak.

2011. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tűrd be a pólót az alsónadrágjába, akkor nem lesz kint a dereka.
2011. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kislány: tűrjem be a bugyijába a trikót -uhhh. De biztos így melegen marad a dereka.
2011. júl. 20. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

már miért ne tennéd?

én felnőttként is mindig betűröm a bugyimba, pont, hogy ne legyen kint a derekam.

kivéve, ha olyan a felső, hogy nem szabad betűrve lennie, különben bénán néz ki.

de atlétát is adhatsz a póló alá, és akkor azt tűröd be.

2011. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pólót adok rá, vigyázok, hogy olyat vegyek, ami elég hosszú. ha pulcsi is van rajta, a nadrágjába tűröm a pólót.
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!