Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a kétéves...

Mit tegyek, ha a kétéves gyerek, levágja magát a földre az utcán, és hisztizik?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok!

Van egy kétéves kisfiam,és amikor elmegyünk sétálni,ha nem engedek meg neki valamit levágja magát a földre,és óriási hisztit csap!!):

Én ilyenkor azt mondom neki,ha nem hadja abba hazamegyünk.Nem érdekli!!Szokot ilyenkor rugdosodni,és simán kezet is emel rám,vagy akárkire aki vele van,Egyedülálló anyuka vagyok,de a mamával élünk együtt.Szeptemberben kezdte a bölcsit.Szeretnék tenni valamit,de akármit probálok,nem sikerül!

Kérem,akinek van tapasztalata,ossza meg velem!!!

Köszönöm!


2009. ápr. 5. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még a figyelemelterelés is segíthet. Mindent kiegészítve.

Úgy értem hogy "nézd ott egy traktor mekkora kereke van", "ott egy kutya nézd ott a túloldalon a nénivel, mekkora fülei vannak", vagy "ott egy kicsi baba, de szép babakocsija van, megnézzük? persze csak ha az anyukája megengedi" ezzel érti hogy más is enged, nem engedhet dolgokat. Hátha ezek vagy vmi más variáció erre a sémára bejön. Hátha valami érdekli annyira hogy elfelejtse pillanatok alatt az előbbi problámáját, hiszti tárgyát.

Majd írd le melyik hatott! Hátha más is merít belőle!

2009. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 3 éves volt,folyamatosan hisztizett...egyszerüen egész nap.......de kior a bolba voltunk,és levágta magát,én is lefeküdtem mellé,és onnantól vigyorgás váltotta fel a hisztit....:-))
2009. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!