Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kettő éves kislányom pár hete...

Kettő éves kislányom pár hete nappal teljesen szobatiszta lett. Három napja viszont mintha semmi sem történt volna, mindenhova odacsurgat. Ha szólok neki bilibe pisil, de egyébként nem. Vissza tegyem rá a pelenkát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Persze, napjában többször is "beszélek" vele erről. Kérdezgetem, hogy menjünk-e a Wc-re de mindig "nem"-et mond. Azt, hogy miért nem, nem tudja még megmondani. Zsarolással be tudom néha vinni de nem pisil akkor sem. :( Különben minden nap úgy kezdjük, hogy nem kap pelust és szólni kell ha menni kell de nem szól. Olyankor adom vissza rá a pelust (ha engedi). Pedig a bili is ki van készítve ha szólni nem akar, arra egyedül is rá tudna ülni. Nem tudom mi ez, remélem csak átmeneti. Előbb utóbb úgyis szobatiszta lesz. Még elkésve nem vagyunk aug.-ban lesz 2,5 éves és oviba is csak jövőre készülünk.

Nagyon nehéz lesz biztosan ha megszületik a tesó. Biztos neked is nagyon nehéz, nem irigyellek emiatt. Sajnos nekem sincs segítségem, apuka reggeltől estig dolgozik szó szerint (vendéglátós) nagyszülők meg mind 200km-re laknak.

2011. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!