Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két gyerekkel hogy utaztok...

Két gyerekkel hogy utaztok kocsiban?

Figyelt kérdés
Az egyik 5 éves a picikét most várjuk és sokat utazunk, de 3-an nem fogunk elférni a kocsi hátsó ülésén(apa vezet). A picit előre nem tehetem, én sem akarok elöl ülni, mert nem hagyom hátul a picit. Szerintetek mi a megoldás?
2011. aug. 1. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én négy gyerekkel utazok, soha, egyikkel sem ültem hátul. A nagyok ikrek, már pici koruk óta ott voltak hátul, soha nem volt ebből probléma. A kocsiban hamar elaludtak, ha meg volt valami, félreálltam.
2011. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sosem ültem hátra, már csak azért sem, mert gyakran megyünk hármasban (én és a 2 kicsi).

Amíg csak "nagy" volt meg, akkor kb. az első 2 hónapban hátul ültem, utána előre költöztem. Semmi baja nem lett. Amúgy is, amikor elindul az autó, akkor szinte azonnal elalszik a kicsi. Ha meg hosszabb útra megyünk, akkor út közben úgy is megállunk párszor.

Előre én sem tudom tenni a légzsák miatt.

(Amúgy ha jól tudom, akkor előre lehet tenni előre néző ülést, úgyhogy a nagyot előre tudod tenni, te meg ülhetsz hátul a kicsivel.)

2011. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13.38-as vagyok.

Azért ennek utána kéne nézni, hogy előre néző ülés mehet-e előre, mert én nem vagyok teljesen biztos benne.

2011. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Hát igen, 3-an biztos nem utazunk majd hátul...vagy én vagy a pici kerül előre. Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert anyósomék messze laknak (Erdély) és hosszú ideig utazunk. Persze, ha csak a közelben kellene kocsikáznunk nem problémáznék. Egyébként a nagylágyom is valóban segítőkész és még biztos örülni is fog, hogy ő vigyázhat hátul a kistesókájára.

Köszi mégegyszer a válaszokat!

2011. aug. 1. 16:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk simán ment hátra a kicsi. Még el is éred a kis buksiját, ha a férjed mögé teszed, mi így csináljuk. Ha nagyon hosszú útra mentek, akkor meg úgyis megálltok, ha kell, de valószínű, hogy aludni fog :) (Nálunk most a 3. baba érkezik majd, ő középre kerül majd a tesók közé)
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!